Program Ne Zaman Başlayacak?

Program Ne Zaman Başlayacak?
Kenan Işık, “Kim 500 milyar ister?” adlı programın Mart ayında yeni bölümleriyle yeniden ekranlarda olacağını söyledi...

TRT Haber'de yayınlanan “İnci Ertuğrul ile Haber Tadında”, Türk tiyatrosunun duayenlerinden, çok yönlü sanatçı Kenan Işık ve akademisyen Prof. Dr. Niyazi Öktem'i konuk etti.

Kenan Işık, programda kendisini ilgiyle takip eden hayranlarına iki müjde verdi. Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran sunuculuğunu kendisinin yaptığı “Kim 500 milyar ister?” adlı programın Mart ayında yeni bölümleriyle yeniden ekranlarda olacağını söyledi.

Kenan Işık ayrıca, bu ay sonunda yeni bir şiir albümünün de yayınlanacağı bilgisini verdi. TRT Haber'e konuşan ünlü oyuncu, bu albümde, ünlü film yönetmeni Orson Wells'in, “Ben yaşlılığın ne olduğunu bilirim” adlı şiirini de seslendirecek.

Kenan Işık, ilk şiir albümüyle ilgili değerlendirmede de bulundu. Bu albümü “acemice” olarak niteleyen sanatçı, “ama bu sefer daha düzgün olacak galiba” diye konuştu.

Kenan Işık, bugünlerde Fatih Üniversitesi tarafından düzenlenen Kristal Klaket Kısa Film Yarışması'nın Organizasyon Komitesi Başkanlığını görevini yürütüyor.

17 Şubat Perşembe günü ödüllerin dağıtılacağı yarışma, Işık'ı sanat geçmişine doğru bir yolculuğa çıkardı. Sanata ve kültüre verilen desteğin önemine dikkat çeken ünlü aktör, “bu aynı zamanda insana ve topluma yapılmış bir yatırımdır. Atılan bu adımlar ülkeyi kalkındırır. Kültür sanat demokrasinin gelişmesine katkı sağlayan bir unsurdur” dedi.

KENAN IŞIK'TAN BİRİNCİ MÜJDE:“KİM 500 MİLYAR İSTER?” MART AYINDA YENİDEN EKRANLARDA OLACAK

Kenan Işık ile ilgili yayınlanan bir haber bandında, vatandaşların ünlü aktörün daha çok “Kim 500 milyar ister?” adlı yarışmasını ön plana çıkarması üzerine stüdyoda keyifli anlar yaşandı.

Işık, sevenlerine müjde vermeyi de ihmal etmedi. Bu yarışma programının kendisi için yerinin farklı olduğunun altını çizen Kenan Işık, “Bir şovdu. Güzel bir yarışmaydı. İyi bir formata sahip bir bilgi yarışmasıydı. Bunu yeniden Mart ayında yapacağız” dedi.

KENAN IŞIK'TAN İKİNCİ MÜJDE: İKİNCİ ŞİİR ALBÜMÜM BU AY SONUNDA PİYASAYA ÇIKIYOR

Kenan Işık, izleyicilerine bir müjde daha verdi… Yeni şiir albümünün bu ay sonunda müzik marketlerde yerini alacağını söyledi. Işık, ilk albümünde “acemi olduğunu” sonradan fark ettiğini belirterek “ama bu sefer daha düzgün olacak galiba” diyerek temennide bulundu.

TRT Haber'e konuşan Kenan Işık, yeni albümde, ilk albümden 12 şiiri tekrar seslendirdiğini anlatarak, sinemanın duayenlerinden Orson Wells'in “Ben yaşlılığın ne olduğunu bilirim” adlı bir şiirine de albümde yer verdiğini kaydetti… 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com