Proje birimi oluşturuldu

Proje birimi oluşturuldu
Kütahya Emniyet Müdürlüğünde proje birimi oluşturuldu.

Kütahya Emniyet Müdürlüğünde proje birimi oluşturuldu. 

Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, kamu güvenliği ve asayişin sağlanmasında suç ve suçluyla mücadele yürütmenin önemli olduğu bildirildi.
Suç ve suçlularla mücadelede sadece polisiye yöntemlerin tek başına yeterli olamayacağı ve sosyal yöntemlerin de suçların kontrol ve önlenmesinde giderek ön plana çıktığının görüldüğüne işaret edilen açıklamada, bu amaçla 9-25 Kasım tarihleri arasında Müdürlük bünyesinde proje yönetim kursu düzenlenerek 16 personelin eğitim almasının sağlandığı belirtildi.
Kursu başarıyla tamamlayan çalışanlara İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik'in de katıldığı törenle sertifikalarının verildiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi:
''İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, törende yaptığı konuşmada, değişen dünya şartlarında rutin işler dışında bu ülkenin kalkınmasında bir polis olarak daha fazla neler yapılması konusunda değişik projeler uygulanması gerektiğini belirterek, bu proje biriminin kurulmasının son derece önemli olduğunu vurguladı. Daha sonra kursiyerler tarafından geliştirilen engellilere yönelik 'engelsiz proje'nin tanıtımı yapıldı.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com