Proje geliştirme eğitimine sertifika

Proje geliştirme eğitimine sertifika
Avrupa Birliği eğitim programları kapsamında eğitici ve öğretici faaliyetler arasında Kütahya Valiliği Avrupa Birliği Bürosu ve Kütahya İl Özel İdaresinin ortak katkılarıyla 1-2 Nisan tarihlerinde düzenlenen “Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Gelişti

Avrupa Birliği eğitim programları kapsamında eğitici ve öğretici faaliyetler arasında Kütahya Valiliği Avrupa Birliği Bürosu ve Kütahya İl Özel İdaresinin ortak katkılarıyla 1-2 Nisan tarihlerinde düzenlenen “Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Geliştirme” eğitim programını başarıyla tamamlayanlara Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe tarafından eğitim sertifikası verildi.
2 günlük çalışmada büyük bir fedakarlıkla görev alan eğitmenlere teşekkür eden Vali Şükrü Kocatepe, “Bu eğitim semineri katılımcı arkadaşlara mutlaka faydalı olmuştur. Tabi önemli olan bu edindiğimiz bilgileri proje aşamasında değerlendirip şehrimize ve Ülkemize faydalı birer çalışmaya dönüştürmektir. Bu amaçla, bundan sonrada bu konudaki çalışmalarımızda devam edecek. Ben, bu bilgi aktarımının motivasyonumuzun sürekliliğini sağlayacağına inanıyorum. Tabi bu konuda bilgilerimizin de güncellenmesinde yarar olduğunu düşünüyoruz. Kısa zaman da ilimize yönelik olumlu projelerle faydalı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi.
24 kişinin katılımıyla yapılan eğitim seminerinde, katılımcılar eğitim sertifikalarını Vali Şükrü Kocatepe, Vali Yardımcısı Dr. Sefa Çetin, İl Özel İdare Genel Sekreteri Salih Akkaya, Bağımsız AB Uzmanı Dr. Esra Lagro, Burdur İl Özel İdaresinde görevli Tamer Kurtman, Eskişehir İl Özel İdaresinde görevli Mücahit Yavaş ve Yalova İl Özel İdaresi Afet Yönetim Merkezi Müdürü Bora Yalçın'dan aldılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com