Projelerimizi Hayata Geçireceğiz

Projelerimizi Hayata Geçireceğiz
Ak Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Erhan Hisar, önümüzdeki süreçte Kütahya'da çok önemli gelişmelerin yaşanacağına dikkat çekerek, Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilatı olarak üzerinde çalıştıkları projelerden bazılarının bu yıl hayata geçirileceği

Ak Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Erhan Hisar, önümüzdeki süreçte Kütahya'da çok önemli gelişmelerin yaşanacağına dikkat çekerek, Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilatı olarak üzerinde çalıştıkları projelerden bazılarının bu yıl hayata geçirileceğini belirtti.
Son yıllarda, AK Parti hükümetinin büyük icraat hamlelerine, hukuk devleti özlemine, modern ve çağdaş bir ülke olma hedefine, emin ve kararlı yürüyüşüne, herkesin tanık olduğuna değinen Hisar, Türkiye'nin artık korkuların değil, özgürlük ve demokrasinin gelişim sahası olacağını belirtti. Bundan sonraki süreçte hukuk devletinin bütün güzelliklerinin yaşandığı, daha çok demokrasi, daha çok özgürlük, daha güçlü bir kalkınma ve ekonomi, daha özgür bir ülke olma yolundan geri adım atmayacaklarını vurguladı.
Hisar önümüzdeki süreçte Kütahya'da çok önemli gelişmelerin yaşanacağına dikkat çekerek Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilatları olarak sessiz sedasız 8 yıldır üzerinde çalıştıkları projelerden bazılarının bu yıl hayata geçirileceğini de belirtti.
Hisar, hayata geçirilecek projelerin başında Altıntaş ilçesinde yapılacak olan Zafer Havalimanı projesinin geldiğini belirterek, bu projenin önündeki en büyük engel olan kamulaştırma bedellerinin, önümüzdeki günlerde tamamının ödeneceğini de vurgulayarak 2010 yılının başında ise bu projenin ihalesinin yapılacağını ifade etti.
Yıllardır bitirilemeyen Beşkarış Barajı'nda da 2010 yılının nisan ve mayıs aylarında suyun tutulmaya başlanacağına değinen Hisar, bu iki projenin de Kütahya ekonomisine çok büyük avantajlar sağlayacağına inandığını vurguladı. 2010 yılı içerisinde üniversitelerin sanayicilerle işbirliği halinde kuracakları Teknoloji ve Tasarım Merkezi ile 1.Organize Sanayi Bölgesinde de önemli tesislerin açılışının da gerçekleşeceğine dikkat çekti.
Kütahya Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve yapımı devam eden birçok projenin biteceğini belirten Hisar, Kütahya Otobüs Terminali, Yeni Hal, Yeni Mezbaha, üst geçitlerin yapımı ve başlıca şehrin görüşünü değiştirecek olan, imar planlarının uygulanmaya konulacağını da özellikle vurguladı.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com