Protokol mensubu eşlerinden çocuklara sevgi seli

Protokol mensubu eşlerinden çocuklara sevgi seli
Vali Kenan Çiftçi'nin eşi Habibe Çiftçi ilimiz Sevgi Evlerinde korunup barınmakta olan çocuklarla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Vali Kenan Çiftçi'nin eşi Habibe Çiftçi ilimiz Sevgi Evlerinde korunup barınmakta olan çocuklarla öğle yemeğinde bir araya geldi. Bayan Çiftçi ve beraberindeki bayanlar çocuklarla tek tek ilgilenerek onlarla vakit geçirdi.
Vali Konağında verilen öğle yemeğine katılan bütün çocuklarla yakından ilgilenen ve onlara kendisi tabak hazırlayan Bayan Çiftçi bütün çocuklarla tek tek sohbet etti. Bayan Çiftçi ve beraberindekiler daha sonra çocuklarla birlikte spor salonu ve oyun parkında vakit geçirdiler.
Verilen öğle yemeğine DPÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan'ın eşi Cemile Karaaslan, Vali Yardımcısı Mustafa İngenç'in eşi Ayşe İngenç, Vali Yardımcısı Metin Selçuk'un eşi Hidayet Selçuk, İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık'ın eşi Gülşen Akbıyık, İl Özel İdare Genel Sekreteri Dr. Müh. Salih Akkaya'nın eşi Ayşegül Akkaya, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamiyet Özkalay, Kütahya ADSM Başhekim Yardımcısı Dt. Ebru Bayraktar katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com