Putin sen ne yaptın öyle yüzüne!

Putin sen ne yaptın öyle yüzüne!
Rus liderin botoks yaptırdığı ya da yüzünü gerdirdiği iddia ediliyor

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, aldığı sert politik kararlar kadar sporcu kişiliği ve dinç yapısıyla da tanınıyor. Judo ve doğa sporlarına olan ilgisiyle bilinen Rus liderin genç görüntüsünün altında bu sportif yaşam tarzı olduğu belirtiliyor. Ancak son dönemlerde, 72 yaşındaki Putin'in genç kalmak için başka yollara da başvurmuş olabileceği konuşuluyor.  

İlk olarak geçtiğimiz Ekim ayında Putin'in botoks yaptırdığı ya da yüzünü gerdirdiği yönünde haberler basına yansımıştı.

Bir yıldır devam eden tartışmalar, Putin'in son olarak katıldığı Asya-Pasifik İşbirliği Toplantısı sırasındaki görüntüleri ile yeniden gündeme geldi. Putin'in 3-4 yıl önceki fotoğrafları ile yeni çekilen fotoğrafları kaşılaştırıldı ve Rus liderin özellikle göz altı ve yanak çevresinin eski yıllara göre daha dolgun ve genç göründüğüne dikkat çekildi.

Pek çok kişiye göre 72 yaşındaki Rus liderin botoks yaptırdığı ya da bıçak altına yattığı gizlenemez bir durumda. Kremlin'den ise bu iddialara dair henüz bir açıklama gelmedi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com