Putin'den şok benzetme

Putin'den şok benzetme
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, APEC zirvesi öncesi Sibirya bölgesinde turnalarla birlikte uçması ülke gündeminde yer almaya devam ediyor.
Muhalefetin internette yer alan eleştirilerine cevap veren Putin, muhalefeti akına katılmayan zayıf kuşlara benzetti.
 
APEC zirvesi sonrası basın toplantısında bir muhabirin, ünlü televizyon sunucusu Kseniya Sobçak'ın blogunda yazdığı, "Kuşların yüzde 63'ü Putin'i takip etti ve güneye uçtu.
 
Sadece küçük bir grup sokak ve meydanlarındaki yuvalarında kaldı" ifadelerini sorması üzerine Putin gülümseyerek, "Evet doğru. Tüm kuşlar ilk denemede uçmadı. Zayıf olanlar kaldı. Ancak ikinci de hepsi uçtu" dedi.
 
"Doğru olmak gerekirse, suçun bir kısmı da hızlı ve yüksek uçan pilota ait. Turnalar onu yakalayamadı.." ifadelerini kullanan Putin, "Elbette bir kısım kuşlar akına dahil olmayıp yuvalarında kalmayı tercih ediyor. Bir şey yapmıyor. Ancak başka bir problem var. Onlar akının parçası olmasa da, onlar toplumumuzun parçası. Dikkatle ele alınmaları gerekir?" şeklinde konuştu.
 
Sanal ortamdaki eleştirileri cevaplayan Putin, "Ne söyleyebilirim? O zaman kendi kendinize uçmayı deneyin!" önerisinde bulundu. (NSK)
Etiketler: , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com