Q7 kendisine ceza kesti!

Q7 kendisine ceza kesti!
Beşiktaş'ta Bursaspor galibiyetinin sevinci yaşanırken, Ricardo Quaresma gördüğü kırmızı kart nedeniyle çok eleştirilmişti.

Fakat Q7'nin yaptığı tek bir hareket, yönetim içinde kendisi aleyhinde olan birkaç çatlak sesi de susturdu. Yönetim, Bursa galibiyeti için 10'ar bin dolar prim belirlemişti. Fakat Quaresma, kendisinin bu primi hakketmediğini belirterek, 'Aptalca bir hareket yüzünden atıldım. Ben çıkınca da takım gerekti. O yüzden ben bu primi hakkettiğimi düşünmüyorum' dedi.

Gördüğü kırmızı kart nedeniyle Carvalhal'dan gelecek rapora göre Quaresma'ya ceza vermeye hazırlanan yönetim ise bu sözler sonrasında Portekizli kaptana ceza vermekten vazgeçti.

QUARESMA EN BÜYÜK SİLAHIMIZ

Öte yandan bugün Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Metin Keçeli, takımın yıldızı Quaresma'nın Bursaspor maçında kırmızı kart görmesinin kendilerini üzdüğünü, ancak Portekizli yıldızın önümüzdeki maçlarda da takımın en büyük silahı olacağını ifade etti.

Keçeli, Q7 için, ''Son derece profesyonel, kendine bakan ve sahada kendini veren bir oyuncu. Onun bu hareketi bizleri üzdü. Ama yapacak bir şey yok. Önümüzdeki maçlarda Quaresma en büyük silahımız olacak. Ceza konusu teknik bir konu. Teknik heyetten futbol komitesine böyle bir talep gelirse, bize iletilir'' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com