Quaresma Başkanı şaşkına çevirdi

Quaresma Başkanı şaşkına çevirdi
Başkan Fikret Orman, Q7'nin 12 bin dolarlık ev kirasını görünce şaşkına döndü!

Kulübün geldiği durumu her fırsatta dile getiren ve bundan sonra harcamaları kısacaklarını söyleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, özellikle yabancıların aldığı paraları sık sık eleştirmişti.

Ancak genç başkanın şaşkına dönmesine neden olan olaylar sözleşmelerin ayrıntılarıyla ortaya çıktı. Başkan Orman’ın geçtiğimiz günlerde bir yönetim kurulu toplantısında Quaresma’nın 12 bin dolar tutan aylık ev kirasını görünce şaşkınlığının daha da arttığı ve tepkisini yönetici arkadaşlarına aktardığı belirtildi.

TATİL DÖNÜŞÜ GÖRÜŞME

Diğer yabancıların da aşağı yukarı aynı şartlarda evlerde oturmaları başkanın kızgınlığını daha da tavan yaptırdı. Fikret Orman’ın, “Yahu bu nasıl iş? Bu adamlar sarayda mı oturuyor? Bu paralar ancak böyle verilir. Yazıktır uçan paralara” dediği öğrenildi. Yönetimin başta Quaresma olmak üzere bütün yabancı oyuncularla tatil dönüşü görüşme yapıp kiraları da düzene sokacakları ifade edildi.

İNDİRİM İSTEĞİNE HAYRET ETMİŞTİ

Siyah-Beyazlılar’ın 2 sezon önce Inter’den bonservisine 7.3 milyon Euro vererek aldığı Quaresma takımda en fazla para kazanan oyuncu... Yıllık 3 milyon 750 bin Euro garanti ücreti var. Yönetim şu anda Portekiz Milli Takımı’nda bulunan Q7’ye 1.7 milyon Euro önermiş ancak ünlü yıldız bunu kabul etmeyerek “İndirim bekliyordum ama bu kadar da değil” ifadesini kullanmıştı. (NSK)

Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com