Quaresma: "Fernandes beni bozuyor"

Quaresma: "Fernandes beni bozuyor"
Manuel Fernandes ile saha içinde hiç anlaşamıyoruz. Onunla oynarken kafam hiç rahat olmuyor.

Beşiktaş'ta yüksek maliyetleri nedeniyle elden çıkarılmak istenen ve performansıyla devamlı eleştirilen 'Portekiz Çetesi'nin bu kez kendi içinden çatlak ses geldi...

Aynı ülkenin vatandaşları olan oyunculardan kurulu çetede Ricardo Quaresma'nın vatandaşı Manuel Fernandes ile ilgili şaşırtıcı ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz sezon bekleneni veremeyen ve hayal kırıklığı yaşatan Quaresma bir anlamda bunun nedenini Fernandes'e yükledi. Liglerin bitmesinden hemen sonra
Portekiz Milli takımı'nın yolunu tutan Q7, Türkiye'den ayrılmadan önce Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran'a, Fernandes ile aynı takımda oynayamadığını söyledi.

"ONUNLA OYNARKEN KAFAM HİÇ RAHAT OLMUYOR"

Kendi futbol yapısı ile Fernandes'in sisteminin hiç uyuşmadığını belirten Q7'nin "Fernandes ile saha içinde hiç anlaşamıyoruz. Onunla oynarken kafam hiç rahat olmuyor. Oyun sistemimiz uyuşmuyor. Fernandes'in olmadığı maçlarda daha iyi oynuyorum" dediği öğrenildi.

'TAKIM OLMAYI BAŞARAMADIK'

Bu konuşma karşısında Tamer Kıran'ın şoke olduğu ve şaşkına döndüğü belirtildi. Bu arada Quaresma, Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon başarısız olmasını 'takım olamama' durumuna bağladığı ve Kıran'a bu konuyla ilgili şu sözleri kullandığı kaydedildi: Geçen sene bizim en büyük sorunumuz takım olamamaktı. Gol attıktan sonra bile sevinmeye kimse gelmiyordu. Topluca bir gol sevincimiz bile yok. Umarım bu sezon bu problemi aşar, yeni sezonda çok daha iyi bir takım oluruz. (BRK)

Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com