Quaresma Gidiyor Yerine İse...

Quaresma Gidiyor Yerine İse...
Portekiz ve İspanyol basını Quaresma'nın Sporting'e; Reyes'in ise Beşiktaş'a transfer olacağını iddia ediyor..

Akşam'ın haberine göre; Sporting Lizbon'da yapılacak başkanlık seçimi, sadece Portekiz kulübünü değil, Beşiktaş ve Atletico Madrid'i de yakından ilgilendiriyor. Çünkü başkanlık seçiminin en büyük kampanya kozlarından bir tanesi Beşiktaş'ta olduğu gibi Portekiz'de de taraftarın sevgilisi olan Ricardo Quaresma.. Portekiz basını, Braz veya Perreira'dan birinin başkanlık koltuğuna oturması durumunda Q7'nin tekrar ülkesine döneceğini iddia ediyor.

SİMAO İLE KONUŞUYOR
İSPANYA basını ise, Atletico Madrid'de forma giyen yıldız oyuncu Jose Antonio Reyes'in sezon sonunda Beşiktaş'a geleceğini iddia ediyor. Schuster'in gelişinin bir yıl öncesinde de Real Madrid'de kiralık olarak forma giyen Reyes'in eski takım kaptanı Simao ile telefonda sık sık görüşüp Beşiktaş hakkında bilgi aldığı söyleniyor.

Kramponu yadigar kalıyor
Beşiktaş Dergisi'ne abone olan taraftarlar yaşadı... Ricardo Quaresma, giydiği kramponlardan birini taraftara verecek. Portekizli yıldız, Beşiktaş Dergisi'ne Mart ayı sonuna kadar abonelik yaptıracak 250. taraftara giydiği kramponları kendi elleriyle hediye edecek.

Reyes kimdir?
Doğum tarihi: 01.09.1983
Boy: 1,75
Mevki: Orta saha- Kanat
Ayak: Solak
Olası değer: 12 milyon euro
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com