Quaresma Korkudan Tir Tir Titredi!

Quaresma Korkudan Tir Tir Titredi!
“Böyle şiddet görmedim. Bu şartlarda sahaya nasıl çıkarız, hadi bunu yaptık sahadan nasıl çıkacağız?” diyerek korkusunu dile getirdi..

OLAYLAR çıktığında hepimiz televizyon başındaydık.. Bir çoğumuz gözlerimize inanamıyordu ama tehlikeden de uzaktık.. Şimdi size Bursa'nın göbeğinde Holiday Inn Otel'de mahsur kalan Beşiktaşlı futbolcuların yaşadıklarını anlatacağız..

ÖZELLİKLE yabancılar çok gergindi.. Türk oyuncular bu konularda daha 'şerbetli' olduğu için onlarda herhangi bir korku söz konusu değildi. Beşiktaşlı futbolcular, saat 18.00'de otelin lobisinde maça hareket için toplandılar. Ama dışarıdan gelen kötü haberleri alan siyah-beyazlı yöneticiler, takımı mecburen lobide tuttu.

SIMAO: ÖLÇÜ KAÇTI..

TAM 1 saat 15 dakika lobide bekleyen futbolcuların psikolojisinin bozulmasını istemeyen yetkililer, otel televizyonlarını kapattırdı. Fakat hepsi kendi telefonlarından olayları takip ettiler.

VE bekleyiş sırasında Quaresma, korku dolu sesiyle yönetime “Neredeyse dünyanın her yerinde oynadım. Ama bu kadar futbol şiddeti görmedim. Bu şartlarda biz sahaya nasıl çakacağız, çıksak sahadan nasıl çıkacağız?” derken başka bir Portekizli dünya yıldızı Simao da “Türkiye'deki seyirci coşkusunu sahadaki atmosferi çok seviyorum. Ama işin ölçüsü bu kadar kaçmamalı” yorumunu yaptı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com