Quaresma: "Ne fedası"

Quaresma: "Ne fedası"
Yönetici Tamer Kıran, Q7’nin, “Neden ücretimden feragat edeyim. 1 Euro bile feda etmem dediği belirtildi.

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Tamer Kıran, takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ricardo Quaresma ile yaşananların perde arkasını Hürriyet gazetesinden İsmail Er'e anlattı. Q7'den ücretinde indirime gitmesini istediklerini, ancak Portekizli futbolcunun kendilerine olumsuz bir yanıt verdiğini belirtti. Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde Quaresma'nın menajeri Mendes ve Ahmet Bulut'la bir görüşme gerçekleştirdiklerini dile getiren Kıran, "Ondan 1 milyon 50 bin Euro indirim yapmasını istedik. Yani Quaresma bu sezon 2 milyon 750 bin Euro yerine, 1 milyon 700 bin Euro alacaktı. Bize, "Feda yapmam" dedi.

1 EURO BİLE İNDİRİME GİTMEM

Siyah beyazlı yönetici, görüşmenin detaylarını ise şöyle aktardı; "Quaresma'dan alacağı taksitlerde indirim yapmasını istedik. Ben, kulübün ödeyeceği taksidi, Tamer Kıran olarak hibe ederek, cebimden banka hesabına yatıracağımı ifade ettim. Hatta oyuncunun menajeri Jorge Mendes'ten de fedakarlık yapmasını istedik. Fakat Quaresma'dan aldığımız yanıt, 'Ne fedası? Bırakın 1 milyon Euro'yu, 1 Euro bile indirime gitmeyeceğim' oldu."

NEDEN BEN İNDİRİME GİDİYORUM?

Quaresma'nın sözü toplantının ortamını iyice gerdi. Çünkü Portekizli oyuncu, "Bana burada kimse 1 Euro bile sildirimezsiniz. Benim anlayamadığım neden ben siliyorum? Diğer oyuncular sildi mi" diye konuşuyordu. Bu ifadelerin ardından, toplantıda tüm dengeler bozuldu. Ve ne menajeri ne de Q7 ile anlaşma sağlanılamayacağı apaçık ortaya çıktı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com