Quaresma Ne Oynadı ki Benden Fazla Para Alıyor?

Quaresma Ne Oynadı ki Benden Fazla Para Alıyor?
Bobo'nun son transfer görüşmesinde sarfettiği sözler, yöneticilerin ağzını açık bıraktı...

Quaresma ne oynadi ki benden çok para alıyor?

“Ferrari, Nihat, Nobre doğru dürüst oynamadan yüksek paralar aldı. Quaresma bile kaç maçta takımı kurtardı ki? Onlara 2.5-3.5 milyon Euro verirken, benim hakkımı niye ödemiyorsunuz?”

Vatan'ın haberine göre; Menajeri Figer ve eşi Raquel'in yönlendirmeleriyle Beşiktaş'la ipleri koparma noktasına gelen ancak kendisine talip olan Avrupa kulüplerinden 1.2 milyon Euro'nun üstünde teklif alamadığı için çark eden Bobo'nun yönetime, takım arkadaşlarıyla ilgili ağır suçlamalarda bulunduğu ortaya çıktı..

YÜKSEK ÜCRETLİLERİ GÖSTERDİ

Futbol Komitesi Başkanı Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile yaptığı son görüşmede yıllık 3 milyon Euro'da direten Brezilyalı golcü, takımda yüksek ücret alan oyuncuları örnek gösterdi.

Bobo'nun “Nihat'a 2 yılda 6 milyon Euro ödediniz. Nobre 2.5 milyon Euro alıyor, doğru dürüst golü yok. Ferrari oynamadan 2.5 milyon Euro kazanıyor. Quaresma, 3.5 milyon Euro alıyor ama geldiğinden beri ne oynadı? Hangi maçı kazandırdı? Ben Beşiktaş'ın en istikrarlı ama en az kazanan oyuncularındanım. Bana hep haksızlık yapıldı. Şimdi bonservissiz başka kulübe gidebilirim. Bu yüzden alacağım ücret de yüksek olur. Ama ben kalmak istiyorum. Vereceğiniz ücreti şu söylediklerimi göz önüne alarak belirleyin“ sözleri nedeniyle neye uğradığını şaşıran Adalı-Zülfikaroğlu ikilisi şu yanıtı verdi:

KARAR HAFTAYA
“Bizim para politikamız belli. Kimseye yüksek para ödemeyi düşünmüyoruz. Dünya starı Guti bile Real Madrid'dekinin yarısına oynuyor burada. Senin problemin çok sakatlanman. Takımın sana ihtiyaç duyduğu dönemde Brezilya'ya gidip gereksiz bir tedavi süreci geçirmen. Sana güvenmemizi istiyorsan önce senin bize güvenmen gerekiyor.”

Bu konuşma sonunda Beşiktaş, Bobo'ya yarısı garanti, yarısı maç başına olmak üzere yıllık 2 milyon Euro önerdi. Başkan Yıldırım Demirören'in de son bir jest yapmasıyla toplam rakamı 2.3 milyon Euro'ya yükseltilen Bobo için net karar önümüzdeki hafta verilecek.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com