Quaresma satış listesine kondu

Quaresma satış listesine kondu
Beşiktaş Yönetimi, Ricardo Quaresma için 17 milyon euroluk bir bonservis bedeli biçti.
Beşiktaş Futbol Komitesi, Quaresma'nın takımdan gönderilmesi için düğmeye bastı. Yönetim, menajer Jorge Mendes'in aynı sıra Ahmet Bulut'a da tam yetki verdi.
 
SIMAO VE ALVES DE SATIŞ LİSTESİNDE
 
Bu oyuncu ile birlikte Simao Sabrosa ve Julio Alves'in de satış listesine konulduğu, iki isme de talip arandığı öğrenildi. Hürriyet gazetesinin haberine göre; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yönetim kurulu da, kulübün menfaatleri doğrultusunda oyuncuların para politikalarında ayarlama yapılması gerektiğine dikkat çekti.
 
PORTEKİZ VE İSPANYA'DAN TALİP VAR
 
Siyah beyazlı yöneticiler, menajer Ahmet Bulut'a da, "Beşiktaş olarak, Quaresma ile yollarımızı ayırmak istiyoruz. Portekizli futbolcuya kulüp bulup, istenen ücreti veren takıma gönderilmesi için haber bekliyoruz" dedi. Ahmet Bulut'un ise, Beşiktaşlı yöneticilere, "Quaresma'ya, Portekiz ve İspanya'dan iki kulüp talip. Fiyatta anlaşılırsa, transfer gerçekleşir" dediği öğrenildi.
 
PAZARLIK PAYI DA VAR
 
Beşiktaş'ın Quaresma'ya 17 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli biçtiği, takımdan gönderilecek diğer isimler Simao'dan 3, Alves'ten ise 3.5 milyon Euro transfer geliri hedeflediği ifade edildi. Menajerlerle bağlantıya geçen yöneticiler, hem Q7 hem de diğer futbolcuların bonservislerinde pazarlığa açık olduklarını belirtti.
 
'YÖNETİM KENDİNCE HAKLI'
 
Beşiktaş'ın yıldızı Quaresma için istediği 17 milyon Euro'luk bedelle Portekiz ve İspanya'da kulüp arayan menajer Ahmet Bulut, "Quaresma için kulüp arayışlarım sürüyor. Alves ve Simao için bir kaç kulüp devrede ve yakın dönemde olay netleşir. Beşiktaş ve oyuncuların mağdur olmaması için çalışıyorum. Yönetim kurulu kendi yönünden haklı. Fakat oyuncuların da yapmış olduğu sözleşmeler var" diye konuştu. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com