Quaresma'da kafalar karıştı

Quaresma'da kafalar karıştı
Beşiktaş'ın sorunlu yıldızı Ricardo Quaresma ile kulüp anlaşmaya vardığı belirtildi. Portekizli futbolcunun menajerinden konuyla ilgili açıklama geldi...

Beşiktaş Kulübü, Ricardo Quaresma'nın sezon sonu bitecek olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmek için anlaşmaya vardığı belirtildi. Bu anlaşmaya göre, Portekizli oyuncu fesih şartları gereği bu sezon sonuna kadar Türkiye'de başka bir takımda forma giyemeyecek.

Quaresma'nın menajeri Ahmet Bulut, “Quaresma için görüşmeler devam ediyor. Henüz netlik kazanmış bir gelişme yok. Bizim için imza önemli. O imzada atılmadı” diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı'ndan Quaresma açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı kulüp ile sözleşmesini bugün karşılıklı olarak feshettiği öne sürülen Quaresma hakkında açıklamada bulundu.

Başkan Orman, Akaretler'deki kulüp binasında gazetecilere yaptığı kısa açıklamada, Portekizli oyuncunun sözleşmesinin feshedilmesi durumunun olmadığını ifade ederek, şunları söyledi:

"Şu an için Quaresma'nın sözleşmesinin feshedilmesi durumu yoktur.

Kendisi Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusudur. Bugün bu konuyla ilgili bir gelişme yaşanmadı. Quaresma ile ilgili yapılmış herhangi bir anlaşma ve kendisine gelen yeni bir teklif yok."

Ancak Orman'ın yaptığı bu açıklamalara rağmen, iki taraf arasında sözleşmenin feshi konusundaki görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. Sözleşme fesih maddelerinde ortak bir noktada buluşulamadığı için görüşmelerin bir süre daha sürmesi bekleniyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com