Quaresma'dan Beşiktaş'a Kötü Haber!

Quaresma'dan Beşiktaş'a Kötü Haber!
Siyah-Beyazlılar'ın Portekizli yıldızı Quaresma, sezon sonundaki planı taraftarları düşündürecek gibi...

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma'dan Siyah- Beyazlı taraftarları üzecek bir haber geldi. Portekizli yıldız, menajeri Jorge Mendes'e haber yollayarak, "Sezon sonunda gelecek teklifleri değerlendirelim" dedi.

VİTRİN YAPACAĞIM

Portekiz Milli Takımı'yla bugün Arjantin'e karşı oynayacak olan Quaresma, menajerine iyi bir vitrin yapma şansı yakaladığını belirterek, "Yeniden milli takıma çağrıldım. Bunun devamı gelecektir. Beşiktaş'la Avrupa kupalarında da ilerleyeceğimizi düşünüyorum. Bunları değerlendirelim. Teklifleri kaçırmayalım" dediği kaydedildi.

BEŞİKTAŞ DA KAZANSIN

Menajeriyle yaptığı toplantıda Beşiktaş'ın menfaatlerinin de önemli olduğunu belirten Quaresma'nın, "Siyah- Beyazlı kulüp bana kucak açtı, sahip çıktı. Yeniden gündeme geliyorsam Beşiktaş'ın sayesinde. O yüzden, Siyah-Beyazlı kulübün de menfaatlerinin sağlanacağı yüksek bir bensorvis bedeliyle gitmek istiyorum" dediği de sızan haberler arasında yer alıyor.

BAŞKAN'DAN YEŞİL IŞIK

Quaresma'yı satmak istemeyen Yıldırım Demirören'in, "Kulübün menfaatleri de önemli" diyerek bir anlamda yeşil ışık yaktığı kaydedildi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com