Quaresma'dan Müjdeli Haber!

Quaresma'dan Müjdeli Haber!
Sakatlığı nedeniyle 1 ay sahalardan uzak kalması beklenen Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma erken dönüyor..

Takımdaki sakatların sayısının 10'a yükselmesiyle bir anda panik havasının esmeye başladığı Beşiktaş'a Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'dan müjdeli haber geldi.

PORTO MAÇINA YETİŞİYOR
Avrupa Ligi'ndeki Rapid Wien maçında aldığı darbe sonrası sağ arka adalesinde kısmi yırtık meydana gelen ve sahalardan 1 ay uzak kalacağı açıklanan 27 yaşındaki futbolcunun, Porto maçına yetişeceği bildirildi.

TÜRKİYE'YE DÖNECEĞİM
Tedavisine Portekiz'de devam edilen Ricardo Quaresma'nın sakatlığının tedaviye hızlı cevap verdiği ve 21 Ekim'de İstanbul'da oynanacak Porto maçına tamamen hazır olacağı kaydedildi. Beşiktaş Sağlık Komitesi Başkanı Mete Düren'in yakından takip ettiği ve sürekli bilgi aldığı Quaresma'nın, "Her şey iyi gidiyor. Tedavi programını uyguluyorum. Porto maçında kesinlikle sahada olacağım. Bir hafta içinde Türkiye'ye döneceğim. Orada durumuma siz de bakarsınız" dediği öğrenildi.

DOKTORU DA DOĞRULADI
Mete Düren'in ayrıca Portekiz Milli Takımı doktoru Henruice Jones ile Q7'nin tedavisi ile ilgili günaşırı görüştüğü ifade edildi. Jones'un da Düren'e Quaresma'nın durumunun iyiye gittiğini belirterek, "Türkiye'de iyi bir tedavi programı uygulanmış. Burada da günde iki defa tedaviye giriyor.

10 GÜN İÇİNDE GELİR
10 gün içinde oynayabilecek duruma gelir" diyerek yıldız futbolcunun, "Porto maçında oynarım" sözünü doğruladığı öğrenildi. Bu arada Quaresma'dan gelen iyi haberle bir nebze olsa nefes alan Beşiktaş teknik heyetinin, diğer sakatlarla ilgili doktorlardan detaylı bir rapor istediği gelen haberler arasında.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com