Quaresma’ya yeşil ışık!..

Quaresma’ya yeşil ışık!..
Beşiktaş'tan, Quaresma sorununa çözüm olabilecek bir sinyal geldi...
Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, ücretinde indirimi kabul etmesi durumunda Portekizli’yi kadroya alabileceğini belirtti.
 
Quaresma’ya af sinyali Beşiktaş’ta daha önce Quaresma’yı takımda istemediğini belirten ve kampa götürmeyen teknik direktör Samet Aybaba’nın Portekizli yıldızla ilgili tavrı değişmek üzere. Bunun en büyük göstergesi de tecrübeli teknik adamın şu sözleri:
 
“Benim için bu takıma katkı vermek isteyen her futbolcu aynı değerlendir, benim futbol literatürümde bireysel futbol yok denecek kadar azdır, takımın bir parçası olmak isteyen ve bunun için mücadele veren her futbolcuya kapım açık. Ortalama 25 kişilik bir kadro kursam da benim 35’e yakın futbolcum var ve bunlar bu takımın futbolcuları...
 
"ASLOLAN BEŞİKTAŞ"
 Bazı arkadaşlarımızla mevkilerinde seçim yapmak zorunda kaldık, bazı arkadaşlarımızla maddi anlamda yönetimimiz bir orta nokta bulamadığı için takıma dahil edemedik, bazı futbolcularım ise kulübün icinde bulunduğu maddi zorlukları birlikte aşmak istemedi ve kadromuza dahil olamadı. Ama bunların hiçbiri dahil olmayacak anlamına gelmez insanlar konuşa konuşa ortak paydalarda bulunabilirler. Ben buna inanıyorum. Aslolan Beşiktaş’tır ve Beşiktaş’ın çıkarları doğrultusunda ortak doğruda birleşen her futbolcu bu kadroya girer ama takımın bir parçası olmak şartıyla.”
 
Eğer alacağı para konusunda yönetimin istediği seviye iner, Aybaba’nın istediği gibi takım oyuncusu olursa Quaresma bu sezonda da siyah-beyazlı formayı giyecek. (NSK)

Vatan
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com