"Quaresma'yı göndereceğim"

"Quaresma'yı göndereceğim"
Beşiktaş'ın başkan adaylarından Levent Erdoğan, Quaresma'yı ve pahalı futbolcuları göndereceğini açıkladı.

Beşiktaş’ın başkan adaylarından Levent Erdoğan, başkan seçilmesi halinde gereksiz transferlerin önüne geçeceğini, Quaresma ve pahalı oyuncuları takımdan göndereceğini söyledi.

DEMİRÖREN YÖNETİMİNDEN İSTİFA ETME SEBEBİ...

Sportstv’ye konuşan Beşiktaş başkan adayı Levent Erdoğan, çarpıcı açıklamalar yaptı. Erdoğan, “İlk işim Beşiktaş’ı ekonomik düzlüğe çıkarmak. Pahalı transfer yapmam. Daha öncede söyledim bu borçlanma bunlar yüzünden. Bana ‘neden siz yönetimdeyken pahalı transferlere izin verdiniz’ diye eleştirenlere tek yanıtım şu: Yıldırım Demirören yönetiminden bu yüzden istifa ettim” dedi.

Başkanlığa heyecan yaratmak için aday olmadığını ifade eden Levent Erdoğan, gerekirse adaylıktan çekilebileceğini ifade etti. Erdoğan, “Başkanlık adaylığım heyecana kapılarak aldığım bir karar değil. Bugün göreve gelseniz 30 milyon Euro sıcak para girişi sağlamak zorundasınız. Beşiktaş’ın menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparım. Doğru bir oluşum olacaksa adaylıktan çekilir ve destek veririm” diye konuştu.

"QUARESMA VE ONUN GİBİLERİ GÖNDERECEĞİM"

Başkan olması halinde popüler yaklaşmı bir kenara bırakarak öz kaynaklara döneceğini ifade eden Erdoğan, yabancı futbolcular için alacağı kararı açıkladı.

Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: “Beşiktaş’ın alt yapısı önemli. Kendi futbolcumuzu yetiştireceğiz. Quaresma, Simao transfer edildiğinde bunlar yanlış transferler, kulübe zarar veriyor demiştim. Aynı görüşteyim. Göreve gelirsem, Quaresma ve onun gibileri göndereceğim”.

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com