Rabia işareti yaptın da ne oldu

Rabia işareti yaptın da ne oldu
Türkiye’nin Mısır’la bağları kopma noktasına geldi bu durum üzerine Devlet Bahçeli mitinglerde Rabia işareti yapan Başbakan Erdoğan’a çok ağır sözlerle yüklendi.

MHP Lideri Bahçeli, "Dik durduğunu ama dikleşmeyi sevmediğini söyleyen Başbakan Erdoğan'ın Mursi hayranlığı, Rabia işaretiyle avunması ve oturduğu yerden Mısır'ın içişlerine karışma teşebbüsü, ülkemize ilave külfetler getirmiştir" şeklinde konuştu.
 
Bahçeli, ''Başbakan Erdoğan sabah akşam 'dört' (Rabia işareti) yaparak hangi soruna çare üretmiştir?'' diye sordu.
 
Devlet Bahçelinin konuşmasından önemli noktalar:
 
''Dik durduğunu ama dikleşmeyi sevmediğini söyleyen Başbakan Erdoğan'ın Mursi hayranlığı, Rabia işaretiyle avunması ve oturduğu yerden Mısır'ın içişlerine karışma teşebbüsü, ülkemize ilave külfetler getirmiştir. Hükümet Mısır politikasında karavana atmış yalnız kalmıştır. Zannedersiniz Başbakan Mursi'nin emanetçisidir.
 
Başbakan Erdoğan sabah akşam 'dört' (Rabia işareti) yaparak hangi soruna çare üretmiştir? Mursi'den önce Mehmet'i, Kahire'den önce Ankara'yı ve dört işareti yerine Türkiye'nin birliğini ve tekliğini düşünmelidir. Türkiye tüm komşularıyla küsemez küsmemelidir. Başbakan ve hükümetinin kısır politikaları acilen değişmelidir.
 
PKK-PYD ortaklığı Türkmenlere kan kusturmaktadır. Doğuda başka batıda başka konuşan birisine Türk milleti inanmayacaktır. Başbakan'ın sıktığı ellerde Türkmen kanı vardır.'' 
(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com