Radikal muhabirine tehdit

Radikal muhabirine tehdit
Sabah İstihbarat müdürü Radikal muhabiri Fatih Yağmur'u twitter'dan tehdit etti

Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek, Twitter hesabında Radikal Gazetesi muhabiri Fatih Yağmur'un Cemaat'in tehdidi ile iş yaptığını söyleyerek "inanmayan olursa o dosyayı açıklarız" tehdidinde bulundu.

İHH'ya ait bir tırda silah bulunduğu iddiasını ortaya atan Radikal Gazetesi Muhabiri Fatih Yağmur, bu haberinden sonra Sabah gazetesi istihbarat müdürü Şimşek'in ağır eleştirisine maruz kaldı.

Fatih Yağmur'un hırsızlık dosyasının Cemaat'in elinde olduğunu ve bu sebeple bu haberleri Cemaat'in korkusuyla yaptığını iddia eden Abdurrahman Şimşek, "-Yakında Radikal Muhabiri Fatih Yağmur'un hırsızlık dosyasını, eğer yalan iftira diyenler olursa onu maalesef açıklayacağız" dedi.

Şimşek ayrıca Fatih Yağmur'un 7 Şubat MİT krizinin fitilini ateşleyen savcısı ile gizli ilişkisinin olduğunu iddia ederek "Adalet Bakanlığı müfettişlerine sesleniyorum, hükümete kumpas ve gizli yürütülen soruşturma belgelerini hangi savcı bu muhabire verdi." diye yazdı.

Şimşek'in yazdıklarının iftira olduğunu ve tehditlerden korkmadığını belirten Fatih Yağmur ise avukatının gerekli açıklamayı yapacağını söyledi.

İşte Sabah istihbarat müdürü Şimşek'in Twitter hesabından yazdıkları:

"Radikal muhabiri Fatih Yağmur, 7 Şubat MİT krizinin fitilini ateşleyen meşhur savcısı ile gizli ilişkisini açıklasın? Yoksa açıklarlar...

Hükümete yargı darbesinin adliye belgelerini ilk yazan Radikal muhabiri Fatih Yağmur, aldığı her belgeyi hangi savcıya gizlice doğrulatıyor?

-Muhabir Fatih Yağmur'a 17 Aralık hükümet'e yönelik "yargı operasyonu" belgelerini, 7 Şubat MİT soruşturmasını yürüten hangi savcı verdi?"

-İHH'ya karalama kampanyasını yürüten cemaatin adeta tetikçisi olan Radikal muhabiri Fatih Yağmur, 7 Şubat savcısı gizli ilişkisi ne?

-Bu arada gecenin bombası: Radikal Gazetesi polis muhabiri Fatih Yağmur'un, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndaki köstebek savcısı kim? BOMBA

-Yakında Radikal Muhabiri Fatih Yağmur'un hırsızlık dosyasını, eğer yalan iftira diyenler olursa onu maalesef açıklayacağız,

-Gülen Cemaati, Radikal Gazetesi muhabiri Fatih Yağmur'un korkulu rüyası polisteki 'hırsızlık dosyası'nı gündeme getirerek tehdit etmiştir.

-Radikal Gazetesi polis muhabiri Fatih Yağmur, Cemaatin 'hırsızlık dosyanı açıklarız' tehdidi karşısında, korkudan teslim olmuştur…

"-İHH karşı operasyon haberini yapan Radikal muhabiri fatih yağmur, poliste hırsızlıktan kaydı var mı? Yok mu? Ve bunu bilen cemaat'ten tehdit..."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com