Rafet El Roman ile Nazlı mahkemelik oluyor!

Rafet El Roman ile Nazlı mahkemelik oluyor!
Rafet El Roman'ın yeni albümüde söylediği Barış Manço şarkısı başını derde soktu.

Türk pop müziğinin genç solisti NAZLI geçtiğimiz sene Kasım ayında Barış Manço'nun 70. doğum yılı dolayısı ile; aile dostları olan Manço ailesininin de desteğini alarak Müzikotek edisyon şirketinden "CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA" adlı şarkıyı aldı.

   Şarkının klibini de çocukluk arkadaşı Doğukan Manço'nun eşliğinde; Manço Survivor'a gitmeden bir gece önce, 10 Mart tarihinde çekti.

   Tüm müzik kanallarına dağıtılacağı gün; şarkının Rafet El Roman'nın yeni albümünde yer aldığını öğrenen NAZLI'nın bu şarkıyı söyleyeceğinin haberi; Mart ayında basında ve tüm internet sitelerinde çıkmıştı.

   Bu tatsız gelişme üzerine klibini TV müzik kanallarından önce internete sürmek zorunda kalan genç şarkıcı hakkını mahkemede arayacak.

   Nazlı konuyla ilgili; "Bu özel şarkıya Manço'nun 70. yaşını kutlamamız ve ona olan sevgim sebebiyle büyük önem verdim. Şarkı için gerek aranjörümüz Erdem Kınay, gerek ben uzun zaman çalıştık. Şarkının ben aldıktan kısa zaman sonra Rafet El Roman'a verilmesi kabul edilir gibi değil. Bu proje için yaptığım yatırımın ve verdiğim emeğin hakkını sonuna kadar arayacağım" diyor.

   Görünen o ki; Barış Manço'nun efsanevi şarkısı önümüzdeki günlerde mahkeme salonlarında tartışılacak. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com