‘Rahat rahat hakeme tükürebilirsiniz!

‘Rahat rahat hakeme tükürebilirsiniz!
Meireles'in cezasının 4 maça inmesinin ardından Fenerbahçeliler Özkahya'ya tepki gösterirken, Selçuk Dereli 'skandal karar' dedi.

Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles’e verdiği 11 maçlık cezasını 4 maça indirdi. Sözcü Gazetesi yazarı Selçuk Dereli, Tahkim’in Meireles kararını sozcu.com.tr’ye yorumladı. Sosyal medya üzerinden yapılan yorumlarda ise hakem Halis Özkahya’ya ‘düdüğünü as’ çağrısı yapıldı.

SELÇUK DERELİ: RAHAT RAHAT HAKEME TÜKÜREBİLİRSİNİZ!

Tahkim Kurulu’nun aldığı bu karar skandaldır. TV görüntülerinde fark edilmeyen bir olay, hakemin rapora yazdığı eylemi ortadan kaldırmaz. Diyelim ki Tahkim bunu ortadan kaldırdı, demek ki hakeminin vermiş olduğu rapora inanmıyor ve hakemine güvenmiyor. Onun kamuoyunu yanılmaya çalıştığını düşünüyor. Bu karar, Türk futbolunu geriye götürecektir. Güçlü olanın ve sesi çok çıkanın haklı gösterilmeye çalışıldığı bir ortamda adalet duygusu zarar görmüştür. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) olarak kokartını taktığın hakeminin kararına inanmazsan eğer, bundan sonra senin hakemine kim itibar eder?(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com