Rahşan,Sen Kim Oluyorsun!

Rahşan,Sen Kim Oluyorsun!
Rahşan Gülşan'ın Batuhan Karadeniz'i hedef alan yazısı...

Rahşan Gülşan, Batuhan Karadeniz'e fena çaktı.

Habertürk magazin yazarı Rahşan Gülşan, Eskişehirspor'un genç golcüsü Batuhan Karadeniz'in geçtiğimiz günlerde bir TV programına yaptığı açıklamalarına çok kızdı. Kızmakla da kalmamış bir hayli sinirlenmiş. Dayanamamış ve öfkesini bugünkü köşesine taşımış.

İşte Rahşan Gülşan'ın Batuhan Karadeniz'i sert bir dille eleştirdiği o yazısı..

Öfkelenmemek mümkün değil. Bizim HTSPOR’da minik bir haberdi. Sezon başında Beşiktaş’ın Eskişehir’e sattığı Batuhan Karadeniz isimli futbolcu Lig TV’ye hayatımda duyduğum en abuk sabuk açıklamaları yapmış.

KIRMIZI IŞIKTA DURMAYI SEVMİYORMUŞ

Beyefendi sahip olduğu Ferrari’si ile kırmızı ışıkta durmayı sevmiyormuş. “Kırmızı ışıkta durmayı sevmem, cezası neyse öderim” demiş. Eskişehir- İstanbul arasını 1 saatte kat ediyormuş Ferrari’siyle. Dikkatinizi çekerim 330 kilometrelik mesafeden bahsediyor.

BU NASIL BİR İNSANDIR

Bir de beyefendiye göre kırmızı ışık yanma süreleri çok uzunmuş. Her nasıl olmuşsa
geçenlerde bir ışıkta durmuş. Bu ilginç anısıyla ilgili olarak da “Geçenlerde ışıkta durdum 63 saniye. Kalp krizinden adam ölür ya” buyurmuş. Bu nasıl bir insandır, nasıl bir cehalettir anlamak imkansız. Hadi bu haltları yiyorsun bari seni örnek alan, ağzının içine bakan futbol meraklılarına akıtma zehrini.

BU İNSANA CEZA VERİLMELİ
Eskişehir Spor Kulübü, gençlere örnek olduğunu, trafikte hayatını kaybeden binlerce insanı ciddiye aldığını göstermek için bu insana ceza vermeli. Verdiği bu ceza da ibret olmalı. Belli ki trafik polisleri bu insanı cezalandırmaktan aciz. Bari takımı biraz yavaşlatsın bu ünlü Formula pilotunu.. Ayy pardon, Batuhan Bey Formula pilotu değil, futbolcuydu değil mi!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com