"Ramazan Ayı'nda Yardım Elinizi İhtiyaç Sahiplerine Uzatın"

"Ramazan Ayı'nda Yardım Elinizi İhtiyaç Sahiplerine Uzatın"
Kütahya Yoksullukla ve İşsizlike Mücadele Derneği Başkanı Gül Çetintaş, Ramazan Ayı'nın gelmesi ile ile birlikte gerçek ihtiyaç sahiplerinin arttığına dikkat çekti.

Kütahya Yoksullukla ve İşsizlike Mücadele Derneği Başkanı Gül Çetintaş, Ramazan Ayı'nın gelmesi ile ile birlikte gerçek ihtiyaç sahiplerinin arttığına dikkat çekti. Kütahya'da işsizliğin giderek arttığını özellikle belirten Çetintaş:' Biz dernek olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz. Gerçek ihitiyaç sahiplerine yardımseverler aracılığıyla 500 aileye erzak yarımında bulunduk 'dedi
Kütahya'da her geçen gün işsizlik ve yoksulluğun artığına dikkat çenken Kütahya Yoksullukla ve İşsizlike Mücadele Derneği Başkanı Gül Çetintaş, derneklerinin bir iş kabul etme bürosu olmamasına rağmen günde onlarca insanın sadece iş için derneğe başvurduğunu söyledi. Kütahya'daki bu işsizlik ve yoksulluğu gözönünde bulundurarak Ramazan Ayı nedeniyle 500 aileye erzak yardımı yaptıklarını belirten Çetintaş, derneklerinde gönüllü görev yapan bayan üyelerin tespit ettikleri gerçek ihtiyaç sahiplerine erzakları verdiklerini kaydetti.
Kütahya Yoksullukla ve İşsizlike Mücadele Derneği Başkanı Gül Çetintaş, derneklerine yapılacak her türlü yardımı makbuz karşılığında kabul ettiklerini dile getirerek konuşmasını şöyle sürüdü:
'Ramazan Ayı dolayısıyla makbuz karşılığında Fitre-Zekat bağışı kabul ediyoruz. Haftanın 6 günü saat 13:00 ile 18:00 saatleri arasında ihtiyaç sahiplerine hizmet veriyoruz. Bu saatler arasında derneğimize yardımda blunmak isteyen bütün yardımseverlerin yardımlarını makbuz karşılığında kabul ediyoruz. Derneğimiz Balıkçılar Çarşısı yanında bulunuyor derneğimize gelemyen yardımseverler 212 45 45 nolu telefonumuzdan bizi arayarak da yardımda bulunubilirler' şeklinde yardımda bulunmak isteyen vatandaşlar için açıklamalarda bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com