Ramazan Bayramı'nda ne yapacaklar?

Ramazan Bayramı'nda ne yapacaklar?
Liderler Ramazan Bayramı tatilini İstanbul ve Ankara'da geçirecek.

Başbakan Erdoğan bayramın ilk günü Ankara'da Zafer Bayramı törenlerine katılacak. Törenlerin ardından bayram tatili için İstanbul'a gidecek. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de ilk gün 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları nedeniyle Ankara'da olacak ve bayramın ikinci ve üçüncü günlerini İstanbul'da geçirecek. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise bayramın ilk günü Somali'de olacak.
 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Ramazan Bayramı'nın ilk gününü Ankara'da geçirecek ve kutlamalara katılacak. Gül, Çiçek ve Erdoğan bayramın ikinci ve üçüncü günü ise İstanbul'da olacak.
 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bayram namazını Ankara'da hangi camide kılıcakları ise bugün akşam saatlerinde netleşecek.
 
KILIÇDAROĞLU SOMALİ'DE
 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise bayramda Somali'de olacak. Kılıçdaroğlu, genel başkan yardımcıları Gürsel Tekin ve Faruk Loğoğlu ile birlikte bayramın ilk günü İstanbul'dan Somali'ye gidecek. Kılıçdaroğlu Dadaab Mülteci Kampı'na yapacağı ziyaretin ardından bayramın ikinci günü yeniden İstanbul'a dönecek. Kılıçdaroğlu bayramın ikinci ve üçüncü günlerinde İstanbul'da olacak.

BAHÇELİ ANKARA'DA
 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Ankara'da olacak. Bahçeli partililerde bayramın ikinci günü Genel Merkez binasında saat 14.00'de bayramlaşacak. DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek parti genel merkezinde bayramın ikinci günü partililerle bayramlaşacak ve bayramın üçüncü günü İstanbul'da olacak.
 
DSP Genel Başkanı Masum Türker partililerle bayramın ikinci günü genel merkezde bayramlaşacak. Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak bayramda Afyon'da olacak. Yine BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bayram namazının ardından BBP kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret edecek. BBP'de de bayramlaşma bayramın ikinci günü yapılacak.

BDP BAYRAMLAŞMAYACAK
 Bayram sonrası 2'nci olağan kongresini gerçekleştirmeye hazırlanan BDP ise son günlerdeki operasyonları protesto etmek üzere bu yıl diğer siyasi partilerle bayramlaşmayacak. BDP milletvekilleri ise bayramı ağırlıklı olarak seçim bölgelerinde geçirecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com