Ramazan Şenlikleri 'Germiyan Sokakta'

Ramazan Şenlikleri 'Germiyan Sokakta'
2010 yılı Ramazan Şenlikleri Kütahya Belediye Başkanlığının kararı ile Germiyan Sokak ve çevresinde yapılacacağı açıklandı.

2010 yılı Ramazan Şenlikleri Kütahya Belediye Başkanlığının kararı ile Germiyan Sokak ve çevresinde yapılacacağı açıklandı.
2009 Yılında Kütahya Belediyesi ile birlikte Efsane Organizasyon tarafından Maltepe Parkında düzenlenen Ramazan etkinlikleri 2010 yılında Kütahya Belediyesinin almış olduğu karar ile Germiyan Sokak ve çevresinde yapılacağı açıklandı.
Organizasyonu Belediye ile işbirliği içinde yine Efsane Organizasyonun yapacağı belirtildi. Konu ile ilgili Belediye Başkanı Mustafa İça, “ Geçen seneki Organizasyonun gayet güzeldi; ancak bizim Germiyan Sokağı gibi tarihi bir sokağımız var, bu tarih kokan sokak ve çevresinde Ramazan etkinliklerinin yapılması hem kentimize hem de tarihimize ayrı bir güzellik katacağı inancındayım”dedi.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Efsane Organizsayon yetkilisi Ersan Tıraşçı ise şu konualara değindi;
“Belediye Başkanımıza ve değerli Encümen Heyetine teşükkerlerimi sunuyorum Kütahya'mızın tarihi bir mekanı olan Germiyan sokakta Ramazan Etkinlikleri yapmak için elimizden gelenin en iyisini yaparak hem Ulusal hem de yerel ortamda Kütahya'yı en iyi şekilde tanıtmaya çalışcağız. Geçen seneye göre daha geniş çaplı bir Organizasyon düşünüyoruz, amacımız ramazan ayında tüm Kütahya yı Germiyan sokağına taşımak olacak.ulusal bazda sanatçı konserleri ve ilahi dinletileri ile 30 günü dolu dolu Kütahya halkına yaşatmayı amaçlıyoruz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com