Ramazan yardımı AKP'li başkan'a gitti

Ramazan yardımı AKP'li başkan'a gitti
AKP Ramazan ayıyla birlikte her ile tırlarla yardım yapıyor ve bu tırlardan biri AKP’li başkanın evine gitti.

Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte yardımlar arttı. Ramazan ayında yardım yapan AKP’nin bir yardım aracıda Ardahan’a gitti. İçinde un, şeker, bakliyat ve temel gıdalar bulunan tır AKP’li Belediye Başkanı Faruk Köksoy’ın evine gitti.   
 
EVİNDE DEPO BULUNUYORMUŞ
 
Ardahan’a gelen TIR’lar AKP’li Belediye Başkanı Faruk Köksoy’un oturduğu eve gitti. Koliler, Köksoy’un evindeki depoya boşaltıldı. AKP’liler, Köksoy’un evinin önüne yanaşan TIR’ı görüntülemek isteyen gazetecilere de tepki gösterdi. Yardım malzemelerinin Başbakanlık tarafından gönderildiği öne sürüldü. Ancak AKP Kadın Kolları Başkanı Kamile Göktaş ve AKP Gençlik Kolları Başkanı Sedar Gökdemir bu iddiaları yalanladı.
 
“OY AVCILIĞI YAPIYORLAR”
 
CHP Ardahan İl Başkanı Nehir Ziya Alpaslan ve CHP İl Sekreteri Sinan Onay, AKP’li Başkan Köksoy’un evinin önüne gelerek duruma tepki gösterdi. İktidarın halkı yoksullaştırdığını belirten Alpaslan, “Halkı kandırmak için gıda yardımlarına başladılar. Bu, oy avcılığıdır” dedi. Hafta sonu Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in Ardahan’a geleceğini hatırlatan Alpaslan, “Eker’in gelişi öncesi bu yardımların Ardahan’a ulaşması, halkın tepkisini azalatmak içindir” ifadesini kullandı. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com