Ramiz Dayı Ölüyor mu?

Ramiz Dayı Ölüyor mu?
Ezel'de bu akşam; 'Ramiz Dayı' can düşmanı 'Kenan'a karşı müthiş bir oyun oynayacak. Ama bu, vurulan 'Dayı'nın belki de son oyunu olacak!

'Ezel'de çanlar 'Ramiz Dayı' için çalıyor! Söylediği sözler, okuduğu şiirlerle milyonlarca izleyicinin kalbinde taht kuran 'Dayı', bu akşam hayatının en zor oyununu oynayacak.

'Ezel'le beraber çıktığı intikam yolculuğunda peşlerine düşen can düşmanı 'Kenan Birkan'la çatışmaya girecek.

BÖLÜMÜN FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ..

RAMİZ'İN SON OYUNU NE?
Ezel, intikam için yanıp tutuştuğu on üç yıllık geçmişinin en zor gününü yaşamak üzere yola çıkar. Ancak henüz bunu bilmiyordur. O günün sonunda başına gelecek şeyden habersizdir. Ramiz, her adımda ona yol gösterir. Kenan'ın katilleri peşlerindedir. Onlarsa Kenan'a karşı bir koz yakalamanın peşinde. Sonunda yollar bir genç kızda kesişir. Kenan'ın öz kızında...

Oysa başka bir sebebi daha vardır bu kaçma kovalamacanın. Bugün, Kenan'la Ramiz arasındaki hesabın kapanma günüdür. Bugün, büyük gündür. Ramiz, hep yaptığı gibi bugün için de bir oyun kurmuştur. Belki de son oyununu.

"GEL ABİ BİTİRELİM ARTIK ŞU İŞİ"
'Kenan Birkan'ın, "Gel Ramiz abi, gel bitirelim artık şu işi!" diyeceği karşılaşma sırasında 'Dayı' vurulup kanlar içinde yere yığılacak.

Okuduğu Edip Cansever'e ait "Ölümü gömdüm geliyorum/ Bir sonbahar günüydü, geliyorum" mısralarıyla ekran başındakileri gözyaşına boğacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com