Raybüs seferlerinden biri iptal

Raybüs seferlerinden biri iptal
Eskişehir-Ankara arasında karşılıklı sefer yapan Yüksek Hızlı Trene (YHT) bağlantılı olarak Kütahya-Eskişehir arasında kombine taşımacılık kapsamında işletilen ray otobüslerin günlük karşılıklı 3 seferden biri yol bakım çalışmaları dolayısıyla 12 Mayısa

Eskişehir-Ankara arasında karşılıklı sefer yapan Yüksek Hızlı Trene (YHT) bağlantılı olarak Kütahya-Eskişehir arasında kombine taşımacılık kapsamında işletilen ray otobüslerin günlük karşılıklı 3 seferden biri yol bakım çalışmaları dolayısıyla 12 Mayısa kadar durduruldu.
Alınan bilgiye göre, TCDD Genel Müdürlüğünce Eskişehir-Alayunt istasyonları arasında yol bakım çalışmalarına başlandı. Bu nedenle Kütahya'dan saat 11.30'da hareket edip Eskişehir'e 12.46'da ulaşan, Eskişehir'den de 13.00'te yola çıkıp 14.15'te Kütahya'ya gelen ray otobüsü seferi, yol bakım çalışmalarının yürütülebilmesi amacıyla 12 Mayısa kadar ara verildi.
Söz konusu sefere ara verilmesi nedeniyle yolcuların Kütahya-Eskişehir ve Eskişehir-Kütahya arasında ulaşımları otobüslerle sağlanıyor.
Düzenleme sonrası Kütahya-Eskişehir arasında her gün karşılıklı 3'er sefer yapan ray otobüslerin sefer sayısı 2'ye indirildi. Ray otobüsünün sabah ve akşam seferlerinin ise aynı şekilde devam edeceği bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com