Real Madrid'in yıldızının Galaatsaray heyecanı!

Real Madrid'in yıldızının Galaatsaray heyecanı!
''İstanbul'a gitmek için sabırsızlanıyorum''

Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalde eşleştikleri temsilcimiz Galatasaray hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde eşleşen Real Madrid'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, Almanya Futbol Federasyonu'na röportaj verdi.

''İSPANYA'DA OLGUNLAŞTIM''

İspanya'da futbolunu olgunlaştırdığını belirten Özil, ''Fiziksel olarak daha güçlü oldum. Standart bir performans yakaladım. Futbol oynarken zevk almaya devam ediyorum'' şeklinde konuştu.

''DAHA FAZLA GOL ATMALIYIM''

Hala eksikleri olduğunu belirten Özil, ''Benimde bir oyun kurucu olarak eksiklerim var. Özellikle gol sayımı arttırmak için çalışmalıyım. Bu benim öncelikli hedeflerim arasında yer alıyor. Fakat çok gol atmam takımımın kazanması anlamına gelmiyor'' ifadelerini kullandı.

''HER MAÇI KAZANMAK İSTİYORUZ''

Real Madrid takımının iyi yolda olduğunu belirten Alman yıldız, ''Takım olarak bu şekilde devam etmeliyiz. Her maçı kazanmak istiyoruz. Real Madrid'in hedefi de zaten bu'' şeklinde konuşurken ilk geldiği günlerde heyecanlı olduğunu belirtirken, ''Çok heyecanlı olduğumu hatırlıyorum. Normalde heyecanlanmam. Yedek kulübesinde Sami Khedira'nın yanında oturdum ve 1 saat sonra şans buldum. Şimdi ise üçüncü sezonum olmuş. Günler çok hızlı geçiyor'' ifadelerini kullandı.

''TÜRKLER YİNE BANA KIZACAK''

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile eşleşmeleri hakkında konuşan Özil, ''İstanbul'a gitmek için sabırsızlanıyorum. Orada arkadaşlarım var. Ayrıca ailemin bir kısmı da orada yaşıyor. Türk taraftarların bende ayrı bir yeri vardır. Ama bizim hedefimiz kazanmak olacak. Kazandığımız takdirde de bir çok Türk yine bana kızacak'' ifadelerini kullandı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com