Recep Bolat'tan acı haber geldi

Recep Bolat'tan acı haber geldi
Sakarya'da bir gazete sahibinin silahından çıkan kurşunlarla ağır şekilde yaralanan Recep Bolat kurtarılamadı...

Basın İlan Kurumu Sakarya İli Müdürü Recep Bolat, uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanmış, İstanbul’da bir hastanede tedavi altına alınmıştı..

Sakarya'da uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralı olarak İstanbul'da getirilerek hastaneye yatırılan gazeteci Recep Bolat yaşam mücadelesine yenik düştü. İstanbul'da yaklaşık 10 gündür tedavi altına alınan Bolat bu akşam doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Sakarya da denetim için gittiği bir gazetede kurşunla ağır yaralan Recep Bolat, helikopterle Mehmet Atalay'ın katkılarıyla İstanbul Kısıklı'da bulunan Alman Hastanesi'ne getirildi. Yoğun bakım servisine kaldırılan Bolat, sağlık durumu iyiye giderken bir anda fenalaştı.

Kurşunlandığı sırada iç organlarıyla ilgili yaşanan bir sıkıntıyı farkedemeyen doktorlar daha sonra bunu farkedince iş işten geçmiş oldu. Hemen ameliyata alınan Recep Bolat ilaç yöntemiyle uyutularak tedavi altına alındı. Ancak Bolat bu tedaviye cevap veremedi ve bu akşam doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com