RedHack bu kez Dilan için hackledi

RedHack bu kez Dilan için hackledi
Hacker grubu RedHack de Dilan'ın ölümünü protesto etmek için Siverek Kaymakamlığı'nın internet sitesini hackledi.
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde dün evinin önünde bulunan ve Siverek Devlet Hastanesine götürülmesinin ardından burada hayatını kaybeden 3 yaşındaki Dilan’ın şüpheli ölümü Türkiye'nin gündemine oturdu. 
 
Boğazına boncuk kaçtığı için öldüğü açıklanan üç yaşındaki minik Dilan’ın tecavüze uğradığı yönündeki iddialar bir anda sosyal medyanın bir numaralı gündemi haline geldi.
 
Hacker grubu Redhack ise olaya tepki olarak Siverek Kaymakamlığı'nın internet sitesini çökertti. Redhack tarafından siteye yazılan yazilari duzeltemeyen Siverek Kaymakamlik yoneticileri, siteyi tamamen kapadi.
 
URFA VE SİVEREK DEVLET HASTANELERİ'Nİ DE HACKLEDİ
 
'Dilan Ne Oldu?' sorusuna yönelik konuyla ilgili olanlardan bir yanıt gelmemesi üzerine Redhack Urfa Devlet Hastanesi sitesine erişimi engelledi.
 
Redhack Urfa Devlet Hastanesi'nin ardından Dilan'la ilgili şüphelerin yoğunlaştığı Siverek Devlet Hastanesi'nin siverekdevlethastanesi.gor. tr internet sitesini de erişime engelledi.
 
Redhack ayrıca yargıtay.gov.tr sitesini de engelledi. Yargıtay 14 yaşında 26 kişinin tecavüzübe uğrayan N.Ç.nin "kendi rızasıyla" tecavüze uğradığı kararını onaylayarak bir "Utanç Kararını" onaylamış ve çocuğa tecavüzün gerekçesine yasal kapı açmıştı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com