RedHack hükümete baş kaldırdı

RedHack hükümete baş kaldırdı
Gezi parkı olaylarında eylemcilere destek veren ve CNN Türk ekranlarından AKP’yi eleştiren Barış Atay gözaltına alındı.

Redhack'le bağlantılı olduğu gerekçesiyle hakkında işlem yapılan Barış Atay’a Redhack destek verdi. Twitter üzerinden Barış’ın yalnız olmadığını belirten Redhack grubu “Bize ulaşamayınca çıldıran iktidar salyalarını akıtmaya devam ediyor. Alakası olmayanları almayı meslek edindiler #BarışAtayYalnızDeğildir.. ” ifadelerini Twitter’dan paylaştı.
 
Sosyal medyada Barış Atay'ın gözaltına alınması büyük yankı uyandırdı. Atay için "#BarışAtayYalnızDeğildir" tag'i oluşturuldu.
 
Redhack, Barış Atay'ın gözaltına alınmasıyla ilgili olarak şu Tweetleri attı:
 
"Savaşa, adaletsizliklere, soyguna karşı onurlu duruş gösteren birini daha aldı kahpeliğin koruyucusu. Korkaklar #BarışAtayYalnızDeğildir. Bize ulaşamayınca çıldıran iktidar salyalarını akıtmaya devam ediyor. Alakası olmayanları almayı meslek edindiler. Eğer susarsan sıra sana gelecek, kudurdu bu itler. Haksızlığa boyun eğmeyenler yalnız bırakılmaz bu topraklarda Öfkemizi bileyenler; ne Barış Atay’ın nede diğer aldıklarınızın bizimle bir alakası yok. 14ümüzde yerimizde duruyoruz. Korkun bu halktan. İkinci bir Utku yaratıp ülkenin gündemini değiştirmekte usta olan AKahPe bekle bizi, sessizliğimiz gürültülüdür. Gezinin hıncını iktidar; sanatçı, devrimci, avukat, öğrenci avına devam ediyor. Susan dilsiz şeytandır"

İşte o tweetler:

(UGE) 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com