RedHack'ten Egemen Bağış hakkında skandal belgeler

RedHack'ten Egemen Bağış hakkında skandal belgeler
Hacker grubu RedHack AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış hakkında skandal belgeler yayımladı.

Kızıl hacker grubu RedHack, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için adı geçen AB Bakanı Egemen Bağış'a ait olduğu iddia edilen belgeleri yayınladı. 18 belgeyi TOR adı verilen server üzerinden yayınlayan RedHack sayfaya yeni belgelerin de ekleneceğini duyurdu. RedHack'in resmi twitter sayfasından yaptığı duyurunun ardından söz konusu belgelerin yayınlandığı adres yoğunluk nedeniyle kilitlendi.

İŞTE O BELGELER:


RedHack’in açıkladığı ve Egemen Bağış’ın Hilton Oteli’nde yaptığı harcamaları gösterdiğini iddia ettiği belgelerde mini bardan yapılan harcamalar daha yüksek rakamlarda görünüyor. “Egemen bey bir yandan ayetli hadisli tweet atarken diğer yandan da viskileri şarapları karıştırıyormuş” diyen Kızıl hackerlar, “43 poundluk (130TL) içkinin markasını merak ettik doğrusu” notu düştü.

BAĞIŞ’IN GELİRLERİ

RedHack’in yayımladığı belgeler Egemen Bağış’ın Londra’daki Hilton Oteli’ndeki harcamaları ile kısıtlı değil. Açıkladıkları belgelerde dikkat çeken bir ayrıntı da Egemen Bağış’ın gelir-gider tablolarının bulunduğu belgeler. Bu belgelere göre Egemen Bağış’ın kira ve diğer gelirlerden elde ettiği toplam rakam 186.500 TL. Yani 186 milyar 500 milyon.
Bağış’ın 2012 yılına ait maaş bordrolarında ise 3 aylık maaşı 35 bin TL olarak görünüyor.

RICCIARDONE’DEN SALVOLAR!

Redhack, yukarıdaki belgelerin haricinde ABD’nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone tarafından AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’a yazıldığı iddia edilen e-mail kayıtlarını da yayınladı.

Redhack tarafından yayınlanan ve ABD Büyükelçisi’nin Bağış’a yazdığı iddia edilen e-mail Şubat ayı başlarında yazılmış.  Ricciardone’nin Ergenekon ve Balyoz davalarını göstererek Türk yargı sistemini eleştirmesi ve karşılığında Hüseyin Çelik’ten gelen sert açıklamalar.

Redhack tarafından “ABD Büyükelçisi’nin ağzından Ergenekon’un arkasındaki karanlık güçler” başlığıyla yayınlanan mailde Ricciardone gazete haberini ekleyerek bu işe karışmadığı için Egemen Bağış’a teşekkür ederek başlıyor, fakat sonrasında başta cemaat olmak üzere herkesi ilgilendiren sözleri var.

ABD’nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone’nin yazdığı belirtilen e-mail şöyle:

“Sevgili Egemen, bu işten uzak durmaya çalıştığın için çok teşekkür ederim.

Tüm yazıyı için ekleyeceğim. Tüm bunların doğru tarafında olarak, patronunu ve ona öncülük edenleri nasıl övdüğümü görebilirsin. fakat görünen o ki bazı anlayışsız danışmanları yanlış tarafa atlamakta ısrar ediyorlar. Bu gerçekten davayı yürüten karanlık güçlere yapılan bir uyarı atışıdır.

İsimlerini vermeyeceğim ama onlar tam bir yıl önce Hakan Fidan’ın peşinden gidenlerle aynı kişiler. (1 yıl önce Şubat 2012'de Hakan Fidan KCK davası için özel yetkili savcı tarafından ifadeye çağrılmış, başbakanın kanun değişikliği ile kurtulmuştu) Bunu anlamıyorlar mı? Eminim büyük patron anlamıştır. Ve açıkça bunlardan bazıları kendini beğenmişçe böbürleniyorlar, taa DC’den (Washington) duyuluyor ki “Bizim Hüseyin” ceplerindeydi.

Lütfen bunu cevaplama, dönene kadar bekleyelim ve çay veya yemek için buluşabiliriz.
Frank.

(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com