Redhack'ten zehir zemberek açıklama

Redhack'ten zehir zemberek açıklama
Adını, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlediği siber saldırıyla duyuran ve o günden bu yana da Türkiye'nin gündeminde olan Kızıl Hackerler (RedHack) zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Redhack, Redhack davası adı ile bilinen davada tutuklu 3 kişinin tahliyesini değerlendirdi. "Hukuk bizlerin zoruyla işliyor" diyen RedHack, "Onların asıl korktuğu eylemlerimiz değil, 'olabilecek bir' Anadolu Baharı fırtınasıydı!" değerlendirmesini yaptı.

"Hak yerini bulana değin, HACK yerini bulacak!" diyen RedHac'in açıklaması şöyle:
 
"Sevgili dostlar, Ankara Emniyet'ini hacklediğimizin hemen ertesinde "suça göre suçluyu" yaratmak amacıyla, Emniyet tarafından namuslarını ve çizilen karizmalarını kurtarmak için, operasyonla 17 kişi gözaltına alınıp 7'si tutuklanmıştı. O günden sonra bizleri korkutmak için özel savcılık, Terörle Mücadele, MİT ardından Interpol ve FBI gibi kurumları karşımıza cıkardılar.
 
Bugün yayınladığımız videoda da  özel savcilik, Terörle Mücadele, MİT ardından Interpol ve FBI gibi kurumlari karşımıza çıkardılar. Bugün yayınladığımız videoda da görüldüğü üzere, FBI'dan bir yetkili "redhack icin Türk emniyetine yardim ettik" diyordu..

Tabi bize yönelik baskı bunlada bitmedi. Karşımıza Fethullahçı hackerları çıkarıp, takipçilerimizi korkutmaya çalıştılar bize yönelik siteler kurup itibar zedelemeye çalıştılar.
 
Oda yetmedi, Duygu, Alladin, ve Cihan adlı gençler bizlere tehditler yaptılar, rehin alarak durmamızi istediler.
 
Fakat durmadik! Korkmadık, Yılmadık, El etek öpmedik, "Tamam bu davayı bırakıyoruz" demedik! Aksine eylemlerimizi arttırdık.
 
Onların asıl korktuğu eylemlerimiz değil, "olabilecek bir" Anadolu Baharı fırtınasıydı! İnsanların "yeter ulan" deme ihtimalleriydi.
 
Biz halkımıza bir söz verdik, "bizim yanimizda olan kimseyi yalniz birakmayacagiz" dedik! Bize güvenin dedik ve buna uygun yasadık.
 
Simdi ise 9 ay sonra binlerce defa "bizimle alakalari yok" dediğimiz gencler serbest bırakıldı! Onların bu 9 Ay'ını kim telafi edecek?
 
Kim onların gençliğinden alınan bu zamanın yerine birşeyler koyabilecek? Hiç kimsenin bunu yapabileceğini sanmıyoruz sadece "pardon" denildi.
 
Bu dava'ya bakarak "hukuk işliyor" denilmesin! Evet hukuk işliyor ama "bizlerin zoruyla" örgütlü calışmamızla, utana sıkıla işliyor!
 
Bu davayla annelere, babalara "Çocuğunuz twitterda örgütlere bulaşabilir" denmek istendi ama başarılamadı örgötlü gücümüzle bunu altüst ettik.
 
Demek ki korkmamalıymışız, örgütlü olarak savaşmalı, korkularımızdan kaçmamalıymışız. Cunku orgutlu bir gucü kimse yenemez, AKP adaleti bile.
 
Çünkü bu davada yargı bize merhamet etmedi, biz adaleti dişlerimizle söke söke aldık! Ve bu örgütlü duruş artik büyümeli, sokaklara taşmalı
 
Bu davada bizlerle yanyana olan, ONURLU insanlara, doğruyu yazmaktan çekinmeyen değerli basin emekçilerine, sanatçi ve aydınlara;
 
Basta @veliagbaba @eczozgurozel @ilhancihaner CHP Gençlik Kolları ve @ekurkcu olmak üzere tüm "halkın" vekillerine..
 
Bizleri hiç bir koşulda bırakmayan, korkmayan, yılmayan degerli RedHack ailesine, Devrimci Sosyalist kamuoyuna, kurumlara ve örgütlere
 
Ve fedakar, cefakar, yigit ANADOLU HALKINA teşekkür ediyoruz! Canımız HALKIMIZA FEDA OLSUN! Canımız ONURLU yolumuzda son bulsun!
 
Biliyoruz, tutuklu ailelerinin, annelerin ve babaların acısını dindiremeyecegiz fakat bu 9 Ay'ında hesabını soracagız! Bundan eminolunsun!
 
Artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak, RedHack olarak ezber bozmaya devam edeceğiz! Hak yerini bulana değin, HACK yerini bulacak! #RedHack (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com