REF-SAN ART AÇILIYOR…

REF-SAN ART AÇILIYOR…
Açılışı yapılacak olan sanat merkezi ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştirecek olan Ref-San Art, Kütahya'ya gönül vermiş ustaları tek adreste toplarken, teknoloji ile sanatı bir araya getirerek, Kütahya'ya hem bir ilki, hem de bu ilkin en

Açılışı yapılacak olan sanat merkezi ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştirecek olan Ref-San Art, Kütahya'ya gönül vermiş ustaları tek adreste toplarken, teknoloji ile sanatı bir araya getirerek, Kütahya'ya hem bir ilki, hem de bu ilkin en iyisini kazandırmanın gurur ve heyecanını yaşıyor.
Kütahya'nın ünlü ustalarının bir araya geldiği Ref-San Art'ta açılış heyecanı yaşanıyor. Kütahya'da 30 Nisan 2011 günü yapılacak açılış töreni ile Ref-San Art resmen hizmet vermeye başlayacak. Eskişehir yolu üzerinde yeni otogar karşısında bulunan Ref-San Art, hizmet verdiği sektör ile hem ilimizde hem de Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Ref-San Genel Müdürü Gökhan Karaaslan:”Kütahya'ya gönül vermiş ustalarımızı tek adreste topladık. Bize ya ilk yap, ya da en iyisini yap dediler. Biz de en iyisini ve ilkini hizmete açacak olmanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Sanat Merkezimizde teknoloji ile sanat buluşuyor.”dedi. 30 Nisan 2011 Cumartesi günü saat 14.00'te resmi açılışı gerçekleştirecek olan Ref-San Art bünyesinde Kütahya'nın çini sultanları diye nitelendirilen Alopaşalı, İsmail Yiğit, Nimet, Özkan Elagöz gibi ustaların eserleri sürekli olarak sergilenecek. Ref-San sanat merkezinde ayrıca çini, seramik, torna, cam füzyon gibi kurslar ile çini ustaların görsel şov organizasyonları da gerçekleştirilecek. Türkiye'nin en modern çini, seramik ve cam atölyesi kurulum merkezi durumunda bulunan Ref-San İzolasyon şirketinin ürünlerinin de satışı yapılabilecek. Kütahya'da misafirlerini ağırlayıp zengin program yapmak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bir adres konumuna gelen Ref-San Art, 30 Nisan 2011 günü yapacağı açılış sonrası resmen hizmete başlayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com