Referanduma doğru!

Referanduma doğru!
Milletvekili Hüseyin Tuğcu, 12 Eylülde yapılacak olan referandum'da 'evet' için ak partili ekibi ile köy köy, kahve kahve dolaşıyor..

AK Parti Kütahya Milletvekili Hüseyin Tuğcu, AK Parti ekibi ile birlikte, köy köy, kahvehane kahvehane dolaşarak Referandum'da 'evet' oyları için, yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Milletvekili Tuğcu, AK Parti Emet İlçe Başkanı Adem Cangür ve Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca ile birlikte, İl Genel Meclisi üyeleri Hakan Uslu, Emet eski belediye başkanı Mehmet Taşkıran ve partili iftar sonrası köyleri dolaşarak teravih namazını köylerde, köylülerle birlikte kılıyor. Tuğcu ve ekibi, teravih sonrası köy kahvehaneleri ve köy meydanlarında onlarla sohbet ediyor.
Referandum'da 'evet' çalışmalarını Emet ilçesi ve köylerinde başlatan Milletvekili Tuğcu, bugüne kadar, Uzunçam, Bahatlar, Yarış, Sarıayak, Konuş, Subak, Kırgıl, İğdeköy, Esatlar gibi köylerle, Çerte, Aydıncık ve Örencik beldelerinde çok yoğun çalışmalar yaptıklarını ifade etti.
Tuğcu, gittikleri yerlerde halkın büyük bir teveccühü ile karşılandıklarını, çünkü milletin çoğunluğunun bu referandumda kendilerine büyük destek verdiklerini, bölgede zaten CHP'nin hiç olmadığını, MHP'nin de halkın huzurlarına çıkmaya cesaret edemediklerini belirtti.
Kütahya'da en az yüzde 80'in üzerinde 'evet' oyu ile rekor kıracaklarını ve Anayasa'nın değişeceğine inandıklarını anlatan Milletvekili Hüseyin Tuğcu, AK Parti ile birlikte SP, BBP, MP, EDP gibi çok sayıda siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları ile hemen hemen bütün sosyal, siyasal, dini ve kültürel grupların da beraber hareket ettiklerini vurguladı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com