Refüjde idman

Refüjde idman
Siirt'te oynayacakları maç için uçakla Batman'a gelen Bursa Nilüfersporlu futbolcular, Teknik Direktör Taner Ertaş nezaretinde, çift yönlü Milli Egemenlik Caddesi orta refüjde ter idmanı yaptı.

Türkiye 3'ncü Ligi 3'üncü Grup'ta 48 puanla 5'nci sırada yeralan ve şampiyonluk hesapları yapan Bursa Nilüferspor, bugün kendisi gibi grubun iddialı temsilcisi Siirtspor ile yapacağı maç öncesi uçakla Batman'a indi. Uçağın rötar yapması üzerine bazı futbolcuların valizleri İstanbul'da kaldı. Bunun üzerine strese giren futbolculara uçaktan iner inmez ter idmanı yaptıran Teknik Direktör Taner Ertaş, saha olarak da Batman'daki Milli Egemenlik Caddesi orta füjünü seçti.

Gelen gidenlerin şaşkın bakışlarına aldırmadan idman yapan futbolcular stres atarken, teknik direktör Taner Ertaş, gazetecilere idman nedenini anlattı. Ertaş, şöyle dedi: "Uçağımız rötar yaptı. Valizlerimizin bir bölümü İstanbul'da kaldı. Kaldığımız otelin hemen karşısında çimli ve uygun alan olarak refüjün güzelliğini gördük. Zamanımız da kısıtlı olduğu için sabah ter idmanın burada yaptık. Amacımız, bu olumsuz havayı az da olsa dağıtmaktı. Bugün Siirtspor ile maçımız var. Tek hedefimiz bu maçı kazanmak." (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com