Rekabetçi olursanız gelişim sağlarsınız

Rekabetçi olursanız gelişim sağlarsınız
Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Ahmet Volkan Turgut, Kütahyalı Erkan Güral'ın Türkiye Genç İşadamları Federasyonu'nun (TÜGİK) Genel Başkanlığı'na seçilmesiyle, dernek olarak sorumluluklarının daha da arttığını söyledi.

Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Ahmet Volkan Turgut, Kütahyalı Erkan Güral'ın Türkiye Genç İşadamları Federasyonu'nun (TÜGİK) Genel Başkanlığı'na seçilmesiyle, dernek olarak sorumluluklarının daha da arttığını söyledi.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Başkanı Nafi Güral, Başkan Vekili İsmet Özotraç ve Yönetim Kurulu üyeleri KÜGİAD'ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan KÜTSO Başkanı Nafi Güral ise KÜGİAD'ın her zaman yanında ve destekçisi olduğunu söyleyerek Kütahya'da geniş tabana dayalı temsil muhafaza edilmesinin önemini vurguladı.Güral, ”Demek ki gözünüzü yukarılara diktiğinizde, kendinize yukarılarda bir yer aradığınızda veya kendinizi bu yerlere layık gördüğünüzde ulaşılmayacak bir yer yok. Yılmayın, çalışın ve bu çalışmalarınız esnasında da bizlere düşen tüm görevler ifa edilecektir. Bütün mesele kendinizi oralara layık görmenizdir. Geldiğiniz noktada ortaya koyduğunuz dayanışmanın daha ileri boyutlara taşınması gerekiyor. Bu noktada rekabetçi olursanız gelişim sağlarsınız. Rekabet anlayışınız hizmet noktasında olmalıdır.”dedi.
Ziyarette konuşan KÜGİAD Genel Sekreteri Mithat Delen 5-6 yıldır TÜGİK ve EGAFED bünyesinde her organizasyona tam kadro katıldıklarını ve yönetimlere seçildiklerini söyleyerek, ”Artık Kütahyalı bir Genel Başkanız olduğu için bundan sonra 5-10 kat daha fazla çalışmak zorundayız. Bugün bizi ziyaret ederek bizleri çok mutlu ettiniz ve gücümüze güç kattınız.”dedi. Ziyarette son olarak konuşan KÜGİAD Başkanı Ahmet Volkan Turgut ise KÜTSO'nun yaptığı ziyaretin ve verdiği desteğin kendilerine onur verdiğini ve güçlerine güç kattığını söyledi. Başkan Turgut:”1993 yılında kurulan derneğimizin bugün elde ettiği başarıda bugüne kadar görev almış tüm arkadaşlarımızın payı vardır. Biz bugün her türlü organizasyona katılım sağlayarak bu seviyelere geldik. Erkan Güral'ın Genel Başkan olmasıyla beraber artık çıtamızın daha yükseklere çıktığına ve çizgimizin değişmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu noktada sorumluluğumuzun farkındayız. Küçük bir kartopu misali başlattığımız birlik ve beraberlik sürekli büyüyor ve temkinli gitmeye çalışıyoruz. Herkesle barışığız ve gerektiğinde de tepkimizi ortaya koyabilen bir düşünce yapısına sahibiz. Kütahya'da daha iyi yaşamak başlığı altında ilimizde çalışmak, ilimizde üretim yapmak istiyoruz. Ancak genç arkadaşların da aktif hale gelmesi için onların daha fazla katılım sağlamasını bekliyoruz” diye konuştu.
Ziyaretin ardından KÜGİAD tarafından verilen yemeğe TÜGİK Başkanı Erkan Güral da katıldı. Güral, KÜGİAD'ın kendisine her zaman destek olduğunu belirterek, başta Başkan Volkan Turgut olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com