Rektör Ahmet Karaaslan’dan DPÜ mezunlarına çağrı

Rektör Ahmet Karaaslan’dan DPÜ mezunlarına çağrı
Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü, üniversiteden mezun olan ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine çağrıda bulunarak oluşturulan mezun bilgi sisteminde mutlaka yer almalarını istedi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörlüğü, üniversiteden mezun olan ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine çağrıda bulunarak oluşturulan mezun bilgi sisteminde mutlaka yer almalarını istedi.

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof.Dr. Ahmet Karaaslan mezun bilgi sisteminin mezun olan öğrenciler açısından olduğu kadar üniversitenin hedef ve stratejilerinin belirlenmesi açısından da kendileri içinde önemli bir veri kaynağı olacağını, yeni kararlar alırken mezun bilgi sistemi verilerinden de yararlanacaklarını söyledi.

Prof.Dr. Ahmet Karaaslan, Dumlupınar Üniversitesi’nin 70 bini aşkın mezun verdiğini ve bu mezunlardan birçoğunun önemli görevlerde bulunduğunu, mesleklerini başarı ile ifa ettiklerini belirterek, “Bizler mezun ettiğimiz öğrencilerimizle ömür boyu birlikteliğimizi sürdürmek, onların başarı öykülerini öğrencilerimizle zaman zaman paylaşmak, Dumlupınar Üniversitesi ailesi olarak mezuniyet sonrası da birlikteliğimizi devam ettirmek, aile bağlarını güçlendirerek birbirimizden haberdar olmak, mezunlarımız arasında iletişimi sağlamak istiyoruz. Dumlupınar Üniversitesi'nin diplomasına verilen değerin artırılmasında siz mezunlarımızın katkısı olacaktır.

Bu düşüncelerle, meslek ve kariyer yaşantımızla ilgili bilgi alış verişinde bulunmak, aramızda güçlü bir iletişim kurabilmek, mezuniyet sonrası da hayatı paylaşmak için Dumlupınar Üniversitesi Mezunlarını, bilgi sistemimizde oluşturduğumuz mezunlar sayfasında bir araya getiriyoruz. Mezunlar sayfamıza tüm mezunlarımızın bilgilerini sistemimize girmesini, zaman zaman da güncellemelerini bekliyor ve siz değerli mezunlarımızın, Dumlupınar Üniversitesi ailesinin bir parçası olarak mezunlarımız sayfasında mutlaka yerinizi almanızı istiyorum. Mezunlarımız, Üniversitemizin web sitesinin öğrenci başlığı altında yer alan mezun bölümünden giriş yaparak bilgilerini sisteme girebilirler” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com