Rektör Karaaslan'dan hayırsever doktor'a plaket

Rektör Karaaslan'dan hayırsever doktor'a plaket
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan, Üniversite ve vatandaş işbirliğini geliştirmek amacıyla başlattığı ilçe gezileri kapsamında ziyaret ettiği Simav'da fakülte ve meslek yüksek okuluna derslik yaparak katkı sağlayan Dokt

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan, Üniversite ve vatandaş işbirliğini geliştirmek amacıyla başlattığı ilçe gezileri kapsamında ziyaret ettiği Simav'da fakülte ve meslek yüksek okuluna derslik yaparak katkı sağlayan Doktor Naci Eren'i plaketle ödüllendirdi.
Amerika'da yaşayan Simavlı Doktor Naci Eren'in Simav Teknoloji Fakültesi ve Meslek Yüksek Okuluna yeni derslikler yaparak önemli katkılar sağladığını ifade eden DPÜ Rektörü Ahmet Karaaslan, kendisini plaketle ödüllendirmekten büyük bir mutluluk duyduğunu bildirdi.
Simav Teknoloji Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulunun Muradınlar Yerleşkesinde gerçekleşen plaket töreninde Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, Simav Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Köse, Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Osman Genç, Simav Teknoloji Fakültesi Dekan Yardımcısı Rüştü Güntürkün, Simav Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahmet Altuntaş, öğretim üyeleri ile Simav Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Eren de hazır bulundu.
Rektör Karaaslan, eğitime katkı sağlayanlara şükran borcu olarak plaketle teşekkür ettiklerini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com