Resimdeki bayanı katiyen tanımam!

Resimdeki bayanı katiyen tanımam!
Bodrum'da aşk kaçamağı yapan PKK'nın başimamı, dümeni karaya kırdı. Übeydullah Özmen, Don Juanlar'ın ortak savunmasına sığındı: Resimdeki bayanı katiyen tanımam...

Ünlüleri, ünsüzleri ve üstsüzleri ile dile gelen Bodrum, hiç bu kadar meşhur olmadı. Önce BDP'li Bengi Yıldız, ardından da Anadolu Din Adamları Derneği Başkanı (ADA-DER) Übeydullah Özmen'in tatili, Ege sularını ısıttı. Aşk özerkliğini Bodrum'da ilan eden Özmen, sevgilisi Şennur Çelikkol ile Ramazan'da tatilin keyfine vardı. BDP adına alternatif Cuma namazları kıldıran Özmen, herkesi hayretler içinde bıraktı.

'PKK İLE HİÇBİR İLGİM YOK!'

Ve PKK'nın başimamı dün karaya vurup ilginç açıklamalar yaptı. Ankara'daki dernek binasında basın toplantısı düzenleyen Özmen, kaçamağı yalanladı! Kürtçe ezanın fikir babası olan Özmen, ailesinin arkasında olduğunu açıkladı. Übeydullah Özmen, 11 maddelik 'masumluk manifestosunu' şöyle sıraladı: "PKK ile hiçbir ilgim yok. Bodrum'a 4-5 yıldır hiç gitmedim. Resimdeki bayanı katiyen tanımam. Sivil itaatsizlikle Cuma namazını hiçbir yerde kıldırmadım. Derneğim daha kuruluş aşamasında. BDP'ye ve hiçbir siyasi partiye üye olmadım. Sadece Ramazan iftarında BDP Altındağ ilçesinde mevlit okudum. 2 değil 4 çocuk babasıyım. Kızım Hacer, Ankara BDP il başkanlığına kendi iradesiyle üyedir. Şahsım ve derneğim asla doğruluktan vazgeçmedi ve vazgeçmeyecektir. Hakkımda yazılanların tümü iftira ve yalandır."

 EN BABA DESTEK

Özmen, basın mensuplarının karşısına geçerken kızı da savunmadaydı! BDP Ankara İl Örgütü'ne üye olan Hacer Özmen, babasına tuzak kurulduğunu söyledi. Özmen, "Babam o kadını tanımıyor. O kadın babamı kullandı. Bu Kürtlere karşı yapılan bir komplodur. Babamı bitirmeye çalışıyorlar ama biz hep yanında olacağız" dedi. (Takvim)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com