Resmi uyarı: Vampir geri döndü!

Resmi uyarı: Vampir geri döndü!
Sırbistan’da vampir Sava Savanovic’in her an geri dönebileceği ve herkesin evlerine sarımsak asmaları gerektiği bölgesel konsey tarafından ilan edildi!

Sırp Bölgesel Konseyi, “Sava Savanovic adlı bir vampirin kayıplara karıştığını ve evinin yıkılması ile geri döndüğünü” açıklayarak Zarozje köyü ve çevresindeki halkı uyardı!
 
“Evlerine sarımsak asmaları” istenen bölge halkının talebi ile sarımsak satışları patladı. Belediye başkanı da halkı evlerini kutsal haçlar ile donatmaları konusunda uyardı.

Resmi yetkilileri böyle açıklamalar yapmaya yöneltecek denli inanılan, ‘vampir Sava Savanoviç’in daha önce yaşadığı iddia edilen bir ev de, bir aile tarafından satın alınıp turistlerin ziyaretine açılmıştı. Ancak daha sonra ailenin ‘vampir korkusuyla’ evi terk ettiği bildirildi.
 
Ev zaman içinde harabeye dönerken ‘barınacak yeri olmayan vampir Savanoviç’le ilgili söylentilerin sonuncusu, ‘Yeni bir ev arayışına girdiği ve kanını içtiği kişileri parçalara ayırarak değirmende öğütmek için kurban avına çıktığı’ (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com