Resmin Birincisi “Melek Öğretmen”

Resmin Birincisi “Melek Öğretmen”
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama etkinlikleri çerçevesinde Kütahya'da bulunan bütün öğretmenler arasında resim alanında yapılan yarışmada Yenidoğan İlköğretim Okulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Melek Yerli birincilik ödülünü Kütahya Vali vekili H

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama etkinlikleri çerçevesinde Kütahya'da bulunan bütün öğretmenler arasında resim alanında yapılan yarışmada Yenidoğan İlköğretim Okulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Melek Yerli birincilik ödülünü Kütahya Vali vekili Haluk Saygı'dan aldı.
Yıl içinde düzenlenen onlarca resim yarışmasında öğrencilerini fedakârca hazırlayan ve her yarışmada öğrencileri ile birlikte Kütahya'nın gururu olan Melek Öğertmen 24 Kasım Öğretmenler günü çerçevesinde düzenlen resim yarışmasında il birincisi oldu.
24 Kasım Öğretmenler günü çerçevesinde düzenlen resim yarışması dışında da çeşitli resim yarışmalarında da birincilik elde eden Melek Öğretmen, Kütahya'daki kendi öğrencilik süreci, akabinde ki üniversite ve yüksek lisans aşamalarında da sayısız ödül alarak Kütahya'yı ve Türkiye'yi temsil ettiği biliniyor.
Görev yaptığı Yenidoğan İlköğretim okulundan mezun olan Melek Yerli 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında Kütahya Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası resim yarışmasında il birinciliğini alarak öğrencilerine çalışkanlık, disiplin, yetenek ve başarı konusunda bir kez daha örnek teşkil ettiğini kanıtladı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama etkinlikleri çerçevesinde resim dalında yapılan yarışmada; Yenidoğan İlköğretim Okulu Resim Öğretmeni Melek Yerli birinci, Köprüören TEK. Termik İlköğretim Okulu Resim Öğretmeni Nimeti Kaya ikinci ve Bahattin Çini İlköğretim Okulu Resim Öğretmeni Sinan Aşırali ise üçüncü oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com