Restorasyon hızla devam ediyor

Restorasyon hızla devam ediyor
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan ve imzalanan protokol gereği restorasyonu Kütahya Belediye Başkanlığı tarafından devam eden Vakıf Konağı'nda incelemelerde bulundu.

Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan ve imzalanan protokol gereği restorasyonu Kütahya Belediye Başkanlığı tarafından devam eden Vakıf Konağı'nda incelemelerde bulundu. Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Dr. Müh. Salih Akkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Kültür ve turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez ile birlikte mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan ve restorasyonun bir kısmını İl Özel İdaresi tarafından tamamlanan daha sonra imzalanan protokol gereği restorasyon çalışmaları Kütahya Belediye Başkanlığı tarafından devam eden Vakıf Konağında incelemelerde bulundu.
Kütahya Belediye Başkanlığı Belde A.Ş tarafından yapılan restorasyon çalışmaları tamamlandığında Konak Kütahya İl Özel İdaresi ve Belediye Başkanlığı tarafından kullanılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com