Revaçta Beren Saat'in Burnu Var

Revaçta Beren Saat'in Burnu Var
Dizi yıldızları hayatımızda öylesine önemli yerler edindi ki izlemek yetmiyor gibi estetikle onlara benzemeye çalışıyoruz.

Beren Saat güzelliği ile kadınlara adeta rol model oldu
Dizi yıldızları hayatımızda öylesine önemli yerler edindi ki artık estetik merkezlerinin kapısını çalanlar, ellerinde ünlü oyuncuların fotoğraflarıyla doktorların karşısına çıkıyor. Burnunu yaptırmak isteyen kadınlar en çok Beren Saat'in burnunu beğeniyor.

Beğenilmek duygusuyla bıçak altına yatan birçok insan, son dönemde en çok oyuncu Beren Saat'e benzemek istiyor. Yüzü güzel oyuncuların popüler dizilerde oynamasıyla, plastik cerrahlara başvuran hasta sayısında da artış olduğunu söyleyen Op. Dr. Eser Aydoğdu, Beren Saat'in burnuna benzemek için yapılan operasyonların revaçta olduğunu söyledi. Bunun en önemli sebebinin ise, Beren Saat'in burnunun güzel olmasının dışında şu anda çok popüler olmasından kaynaklandığını belirtti.

ERKEK BURNUNDA TATLITUĞ MODELİ
Erkeklerde ise burun ameliyatlarında favori dizi oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un, ilk sırada yer aldığını sözlerine ekleyen Aydoğdu, göğüs estetiği operasyonlarında erkeklerin kendilerine örnek aldığı isimin şu aralar dans yarışmasıyla popüler olan milli yüzücü Derya Büyükuncu olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlunun saçlarının da saç ekimi operasyonlarında erkekler tarafından örnek gösterildiğini belirtti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com