Reza Zarrab konuştu Twitter yıkıldı: #RezaCumhurbaşkanıOlsun

Reza Zarrab konuştu Twitter yıkıldı: #RezaCumhurbaşkanıOlsun
Yolsuzluk soruşturmasının odağındaki isimlerden Reza Zarrab'ın Türk bayrağı önünde kendini aklamaya çalışması tepki çekti.

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanan, ardından serbest bırakılan İran asıllı iş adamı Reza Zarrab A Haber'de soruları yanıtladı.

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanan, ardından serbest bırakılan İran asıllı iş adamı Reza Zarrab'ın A Haber'de yayımlanan röportajında arka fonda Türk bayrağı kullanılması tartışmaya yol açtı.

Zarrab'ın dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler, AB Bakanı Egemen Bağış ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile kurduğu iş ilişkileri ve rüşvet iddiaları yolsuzluk ve rüşvet soruşturması iddianamesine girmişti.

Dün Sabah gazetesinde röportajı yayımlanan Zarrab ardından hükümete yakınlığıyla bilinen A Haber ekranlarına çıktı. Yapılan görüşme için hazırlanan çekim alanındaki ayrıntıda Türk bayrağının yer alması dikkat çekti. Zarrab'ın arkasında yer alan Türk Bayrağı sosyal medyada tartışma konusu oldu. Görüntü sonrası #RezaCumhurbaşkanıOlsun başlığıyla çok sayıda tepki mesajı atıldı.

2(93).jpg

1(118)(1).jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com