Rıdvan Dilmen ateş püskürdü

Rıdvan Dilmen ateş püskürdü
Rıdvan Dilmen "Trabzonspor-Fenerbahçe maçının hakemi Abitoğlu, çocuklarına 'ben hakemim' demesin" yorumunu yaptı.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ilk yarısının ardından yaptığı değerlendirmede, maçın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'nu sert bir dille eleştirdi.

F.BAHÇELİ FUTBOLCULARI TEBRİK ETTİ

Sahada mücadele eden Fenerbahçeli futbolcuların, F.Bahçe tarihindeki en şahsiyetli futbolcular olduğunu kaydeden dilmen, hakemin F.Bahçe aleyhindeki kararları eleştirerek "Bu şartlar altında mücadele etmek kolay değil, Fenerbahçeli futbolcuları tebrik ederim" dedi.

HAKEMİN ZOKORA KARARINA ELEŞTİRİ

Maçın hakeminin, karşılaşmayı katlettiğini ileri süren Dilmen, Trabzonsporlu futbolcuların yaptığı hareketleri ve taraftarın sahaya attığı cisimleri eleştirirken, hakemin özellikle Zokora'nın Emre'ye yaptığı hareket sonrası Zokora'ya verdiği sarı kartı eleştirdi.

Dilmen, maçın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'nu, maçı yönetme biçiminden dolayı sert bir dille eleştirirken, "Abitoğlu eve gidince çocuklarına 'ben hakemlik yaptım' demesin. Çünkü yaptığı şeyin adı hakemlik değil" ifadelerini kullandı.

SKOR ÖNEMLİ DEĞİL

Öte yandan "Maçın ikinci yarısı ne olur" diye soran Güntekin Onay'a "Ne skoru ne maçı, maçın skorunu yorumlamaya gerek var mı. Böyle maç mı yönetilir" dedi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com